Niesamowicie seksowna i wysportowana 63-latka! Będziesz w szoku, gdy zobaczysz jej zdjęcie w bikini…

Niesamowicie seksowna i wysportowana 63-latka! Będziesz w szoku, gdy zobaczysz jej zdjęcie w bikini…

Mowa oczywiście o 63-letniej Australijce, Lesley Maxwell, która od dawna zakochana jest w aktywności fizycznej oraz fitnessie. Wysportowana sylwetka, idealny brzuch, smukłe ramiona – tych wszystkich cech może pozazdrościć jej niejedna 20-letnia dziewczyna.

 

Mimo swojego wieku, Lesley uwielbia treningi. Dba o swoje ciało, ale nie ukrywa, że trenerką personalną została dopiero w wieku… 48 lat! Chciała udowodnić sobie, że jest w stanie przełamać wszelkie stereotypy i pokonać swoje słabości. Prywatnie 63-latka jest babcią trojga wnucząt.

 

Zawsze bardzo interesowałam się fitnessem i zdrowiem. Byłam zdeterminowana, aby znaleźć sposób na to, by moje ciało wyglądało młodziej – tłumaczyła w rozmowie z dziennikarzami 63-letnia Lesley Maxwell.

Zobacz też: 2-LATKA ZABIŁA SWOJĄ MATKĘ! Kobieta umierała w męczarniach…

 

Jaki jest sekret jej szczupłej sylwetki? 

Maxwell przyznaje, że że ćwiczy pięć dni w tygodniu przez godzinę i wykonuje martwe ciągi, przysiady, wyciskania klatki piersiowej. Bardzo dba o to, by jej dieta była zdrowa i dobrze zbilansowana. Kobieta jak ognia unika dań typu fast food, rzadko je również pizzę.

 

Zobaczcie, jak Lesley niesamowicie prezentuje się w bikini!

Źródło: InstagramKomentarze