Niesamowita akcja promocyjna w Biedronce! Sklep rozdaje bony na dzień Matki!

Niesamowita akcja promocyjna w Biedronce! Sklep rozdaje bony na dzień Matki!

Biedronka przygotowała dla swoich klientów świetną ofertę z okazji zbliżającego się dnia Matki. Sklep rozda bony promocyjne o wysokości 299 zł!

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, który przypada na 26 maja sieć sklepów Biedronka przygotowała specjalną promocję po to zachęcić klientów do zakupu produktów oferowanych przez sieć. Dyskont spożywczy wprowadzi do sprzedaży specjalne produkty w atrakcyjnych cenach.

 

ZOBACZ TAKŻE: Rząd ostrzega! Za jakiś czas niektóre usługi mogą zostać PONOWNIE ZAMKNIĘTE!

 

Jedną z najkorzystniejszych ofert dla klientów Biedronki jest ekspres do kawy marki DeltaQ. Posiadacze karty Moja Biedronka mogą zakupić ten produkt w cenie 299zł z spieniaczem mleka, lub za 199 zł bez spieniacza. W zamian za wydane pieniądze klienci otrzymają voucher, który będa mogli wykorzystać do 10 czerwca 2020 r. Kwota voucheru będzie równa wartości zakupionego sprzętu.  Bony promocyjne obowiązywać będą także na kremy takich marek jak Be Beauty, Tołpa, Eveline oraz Nivea.

 

Prezenty na dzień Mamy w Biedronce

W promocji Biedronka przygotowała dla swoich klientów także filiżanki z porcelany oraz zestawy w kwiatowe wzory. Cena za sztukę lub zestaw wynosi 29.99 zł. W ofercie dyskontu nie zabraknie także oferty kwiatowej. Zestawy róż sprzedawane będą za 6,99 zł a róże w doniczkach za 9,99 zł. W ofercie będą także kwiaty cięte – tulipany po siedem sztuk za 7,99 zł lub piętnaście sztuk po 14,99 zł.

 

źródło: biznes.radiozet.pl. fot. pixabayKomentarze