Niesamowita metamorfoza Pauliny Krupińskiej! W nowej fryzurze wygląda (…)!

Była Miss Polonia 2012 i prywatnie żona wokalisty  Sebastiana Karpiel-Bułecki, Paulina Krupińska przeszła niesamowitą metamorfozę. Polska modelka i prezenterka zaszalał z fryzurą i postawiła na bardzo modnego w 2020 roku „collarbone bob”. Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze Paulina Krupińska wygląda zjawiskowo.

Prezenterka telewizyjna lubi eksperymentować z wyglądem i fryzurami. I choć modelka od lat nie zmieniała koloru włosów to często skracała je, bądź nadawała fryzurze nowy kształt. Podobnie było tym razem, ponieważ Paulina Krupińska postawiła na najmodniejszego w tym roku „collarbone bob”. W porównaniu do klasycznego boba włosy sięgają obojczyków, stąd nazwa: collarbone, która w języku angielskim oznacza obojczyk.  Warto również dodać, że gwiazda postanowiła zaszaleć z kolorem. Efekty pracy fryzjera możemy zobaczyć na jej Instagramie. O tym, że zmiana przypadła do gustu fanom świadczy masa pozytywnych komentarzy pod jej zdjęciem w nowej fryzurze.

 

ZOBACZ:Jej wygląd sprawiał, że koledzy ciągle robili sobie z niej żarty! Metamorfoza jaką przeszła sprawiła, że z wrażenia opadły im szczęki!

 

Choć zmiana jest delikatna to efekt jest naprawdę oszałamiający. Nowa fryzura dodała blasku Paulinie Krupińskiej i sprawiła, że gwiazda wygląda zupełnie inaczej niż zwykle. Włosy zostały skrócone, sięgają jej teraz do obojczyków. Małej zmianie uległ również ich kolor, teraz żona Sebastiana Karpiel-Bułecki ma zdecydowanie ciemniejsze włosy. O tym, że metamorfoza okazała się jak najbardziej na plus świadczą komentarze pod jej zdjęciem. Fani są zachwyceni nową fryzurą modelki i mocno ją komplementują pisząc, że wygląda teraz jeszcze młodziej niż zwykle.

 

fot.instagram.com

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Ten chłopiec schudł aż 106 kilo! Szokująca metamorfoza SYLWETKI

 

 

źródła: kobieta.gazeta.pl, foto: instagram.comKomentarze