Niesamowite nagranie z Żywca. TO pojawiło się na niebie!

Mieszkaniec Żywca zaobserwował niesamowite zjawisko, a nagranie opublikował w sieci.

Na video z jednej dzielnic Żywca, widać tajemnicze obiekty, które latają po niebie. Jakość obrazu nie jest najwyższa, więc obiekty przypominać mogą ptaki, drony, czy też nawet różne odpady – papier czy kawałki folii. Pytanie zatem, co nagrał pan Stanisław Karcz i dlaczego te obiekty unosiły się w powietrzu?

 

fot. screen youtube/
Stanisław Karcz

 

Gdy jeden z obiektów znalazł się w pobliżu obserwatora, ten przeżył szok. Zobaczył bowiem, że jest to wiązka siana!

 

Wysoko z nad chmur bardzo wolno spadały dziesiątki dziwnych obiektów, które przy prawie bezwietrznej pogodzie nadlatywały z dużej wysokości z kierunku północnego z Pasma Magurki. ​Kiedy jeden z tajemniczych obiektów wylądował w pobliżu okazało się że to mniejsze i większe wiązki siana. Poniżej zdjęcie małej części wiązki siana, która zatrzymała się na gałęziach drzewa. Zastanawiające jest jak te wiązki siana dostały się na tak dużą wysokość i skąd przyleciały. Może ktoś spróbuje wyjaśnić. Dźwięki, które słychać w tle to pracująca na działce kosiarka spalinowa.

 

Dlaczego siano latało w powietrzu? Najprawdopodobniej uniesione zostało przez tak zwaną trąbę pyłową, która mogła poderwać siano w górę. Zjawisko to jest rzadko spotykane i dlatego nie przywykliśmy do takiego widoku.

 

Zobacz też: 13-latka z Kielc urodziła martwe dziecko. Sąd podejmie decyzję w sprawie jej rodziców.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XpVAj35ocloKomentarze