Niesamowite odkrycie u wybrzeży Szkocji! Huragan odsłonił szkielet mitycznego potwora!?

Szczątki mitycznego potwora na jakie natrafiono w ubiegłą niedzielę w nadmorskiej miejscowości Aberdeenshire (Szkocja) wzbudziły sporą sensację. Zdjęcia zagadkowego, ogromnego stwora pojawiły się na Facebooku. Internauci zastanawiają się, czy nie jest to szkielet mitycznego potwora z Loch Ness.

Ciało niezwykłego stworzenia zostało znalezione u wybrzeży Szkocji, w miejscowości Aberdeenshire. Potwór wzbudził ogromną sensację wśród lokalnej społeczności. Ludzie zastanawiają się czy szkielet, który odsłonił huragan Ciara to szkielet mitycznego potwora z Loch Ness. Tajemnicza istota ma zostać zbadana przez naukowców. Mimo, że nic nie zostało potwierdzone ludzie wciąż tworzą nowe teorie spiskowe. Niektórzy uważają, że to nie żaden potwór tylko ciało jakiejś bliżej nieznanej ryby.

 

 

ZOBACZ:Na zdjęciach z Google Maps zauważył coś dziwnego! „To dowód na istnienie (…)!”

 

 

Jest jednak wiele osób, które wysnuwa teorię, że to nic innego jak szczątki mitycznego potwora z Loch Ness. Zagadkowe odkrycie zainteresowało miliony osób na świecie, w tym wielu naukowców, którzy nie potrafią jednoznacznie odkreślić do jakiego stworzenia należy szkielet. Sprawą zajął się również profesor David Lusseau z Uniwersytetu w Aberdeen. który ma bliżej przyjrzeć się sprawie. Naukowiec przyznał, że póki, co nie może powiedzieć zbyt wiele, ponieważ musi zobaczyć więcej zdjęć tej niezwykłej istoty. Legenda o potworze z Loch Ness sięga setek tysięcy lat, nie brakuje ludzi, którzy twierdzą, że widzieli go na własne oczy.

Came across this weird creature today near Aberdeen. Any ideas what it could be?Ps… not the child

Gepostet von Fubar News am Sonntag, 9. Februar 2020

ZOBACZ TAKŻE:Z miłości do córek matki robią im potworne rzeczy. Wszystko po to, by uchronić je przed gwałtem

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: facebook.comKomentarze