Niesamowity gest właściciela najsłynniejszego kebaba w Polsce! Ratownicy medyczni zapłacili za zamówienie (…)!

Niesamowita niespodzianka spotkała ratowników medycznych, którzy zamówili jedzenie w słynnym kebabie „Relax” w podwarszawskim Radzyminie. Właściciel lokalu w podzięce za ratowanie życia i pomoc w walce z pandemią koronawirusa każdego kebaba policzył za jeden grosz.

Ratownicy nie wierzyli własnym oczom kiedy dostali rachunek za swoje zamówienie. Zamiast 90 złotych, które mieli zapłacić za kebaby właściciel nabił im kwotę symbolicznych 9 groszy! Król Alibaba, do którego należy kebab „Relax” w Radzyminie napisał dedykacje, w której podziękował ratownikom za to, że „ratujcie nasze życie od koronawirus”. Mężczyzna odpowiedział w ten sposób na apel o wsparcie dla służb medycznych w Polsce, które walczą z pandemią koronawirusa.

 

ZOBACZ:Brytyjscy turyści naśmiewają się z koronawirusa. Drwią z policji i obrzucają ich…[FILM]

 

 

Zdjęcie rachunku pojawiło na oficjalnej stronie lokalu na Facebooku. Ratownicy medyczni nie pozostali dłużni „królowi Alibabie” i w podzięce za jego gest dali mu dyplom, który zaświadcza, iż Międzynarodowa Organizacja Ratownicza obejmuje nad kebabem „Relax” w Radzyminie „honorowy patronat”. Gest i zachowanie właściciela kebabu spotkało się z ogromnym uznaniem internautów, którzy biją mu brawo i chwalą za dobre serce. Świadczy o tym setka pozytywnych komentarzy, która pojawiła się na Facebookowym profilu lokalu. Właściciel, który jest Irakijczykiem pokazał, jak zdobyć serca klientów i dał dobry przykład właścicielom innych lokali gastronomicznych w Polsce.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Koronawirus – co zrobić w domu z dzieckiem? Oto 55 pomysłów!

fot.facebook.com

 

źródła: o2.pl, foto: facebook.com

 

 

 

 

 

Komentarze