Nieuleczalna choroba gwiazdy Polsatu. Cierpi na…

cierpi

Gwiazda programu telewizji Polsat cierpi na nieuleczalną chorobę.

Sześć lat temu na antenie Polsatu pojawił się program, który uświadomił widzom, jak wielu Polaków żyje w złych warunkach mieszkaniowych i nie otrzymuje od nikogo pomocy. „Nasz nowy dom” ma na celu niesienie pomocy rodzinom, które nie są w stanie wyremontować swoich domów. Prowadząca Katarzyna Dowbor wraz z architektem i ekipą budowlaną musza stawić czoła niebezpieczeństwom, które zagrażają mieszkańcom. Mają one na celu ułatwienie bohaterom startu w przyszłość i zmiany swojej sytuacji. Lecz przede wszystkim maja dostarczyć rozrywki i zbliżyć rodzinę do siebie.

ZOBACZ TAKŻE: Skrywana prawda WYSZŁA na jaw! Jan Paweł II był…

Pani Katarzyna jest wspaniałą kobietą. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że jest nieuleczalnie chora. Od siedmiu lat zmaga się z chorobą Gravesa-Basedowa. Jest to schorzenie gruczołu tarczowego o podłożu autoimmunologicznym będące przyczyną nadczynności tarczycy. Istotną rolę w zachorowalności odgrywa predyspozycja dziedziczna. Choroba występuje dziesięciokrotnie częściej u kobiet niż u mężczyzn, często ujawnia się po porodzie. Lekarze zdiagnozowali u Pani Katarzyny chorobę zupełnie przypadkiem.

Dr Dąbrowiecki zajrzał w to oko i mówi: nie podoba mi się. Powiedziałam, że już się leczę u okulisty. – Proszę być jutro u mnie na badaniach – stwierdził autorytatywnie. Ja na to, że nie mam czasu. – Proszę być na ósmą, to potrwa chwileczkę. Zgodziłam się, ale ta chwila trwała do popołudnia– powiedziała Katarzyna Dowbor w rozmowie z „Vivą”.

 

– Kiedy zrobiliśmy wszystkie badania, okazało się, że mam silną nadczynność tarczycy. TSH wyszło koszmarnie, jakieś 0,0001 – dodaje prezenterka

 

Pani Katarzyna musiała przejść leczenie.  Do końca życia musi brać lek, który zastępuje tarczycę. Musi także chodzić do lekarza raz na dwa, trzy miesiące na kontrolę.

Życzymy dużo zdrowia pani Kasi!

 

źródło: viva

fot. polsatKomentarze