NIEWIDOMY wpadł pod samochód i wtedy wydarzył się CUD!

Mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego doświadczył cudu na własnej skórze. Wszystko zaczęło się od tego, że mężczyzna został potrącony przez samochód.

Wypadek okazał się jednak dla niego szczęśliwy, bo mężczyzna odzyskał po nim wzrok. Tajemniczym uzdrowieniem zaskoczeni są nawet lekarze.

 

Pan Janusz Góraj przez ponad 20 lat był praktycznie niewidomy. Mężczyzna nie widział na jedno oko, drugim potrafił dojrzeć jedynie kontury i mocne światło.

 

Dzień, w którym mężczyzna został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych, odmienił jego życie. Pan Janusz odzyskał wzrok.

„Uderzyłem głową w maskę auta. Później zsunąłem się na jezdnię” – relacjonował „Wydarzeniom” mężczyzna.

 

Po wypadku pan Janusz trafił do szpitala ze złamanym biodrem. W czasie pobytu na oddziale nagle zaczął odzyskiwać wzrok w lewym oku. Po dwóch tygodniach mężczyzna widział już wszystko wyraźnie, nawet bez okularów.

Lekarze nie ukrywają, że nie wiedzą jak to się stało. Wskazują, że na ozdrowienia pana Janusza mogła mieć wpływ kombinacja leków podawanych mu podczas leczenia ortopedycznego.

 

ZOBACZ TEŻ:5 produktów spożywczych, które ZRUJNUJĄ TWOJĄ URODĘ!

 

Od momentu wypadku życie pana Janusza zmieniło się całkowicie, ponieważ mężczyzna stał się znów samodzielny i co więcej dostał pracę jako ochroniarz w szpitalu do którego trafił w dniu wypadku.

 

ZOBACZ TEŻ:Ta LICZBA pomaga zachować zdrowe STAWY! Ilość KROKÓW w ciągu dnia świadczy o twoim…

 

 

Źródło:polsatnews

Źródło zdjęcia:FacebookKomentarze