Niewyobrażalne CIERPIENIE gwiazdy „M jak Miłość”! Choruje na…

Aktorka z „M jak miłość” zdradza, że wiele lat cierpiała w milczeniu! Gwiazda postanowiła w końcu wyjawić, że z chorobą wyreżyserowaną w serialu miała do czynienia także w swoim prawdziwym życiu.

Agnieszka Judycka w serialu „M jak miłość” gra Ninę, która nie radzi sobie ze swoimi emocjami.

 

„Pomimo tego, że Nina ma poczucie braku sensu życia, Nina chce żeby ja odratowali. Jest to jakieś desperackie wołanie o pomoc… Ale też manipulacja, niestety. Nina wciąż spada i sama boje się, jak to się może skończyć „- dodaje aktorka.

 

„Długo starałam się bronić postaci Niny, utożsamiałam się z jej doświadczeniem bycia pod ścianą, pewnego załamania nerwowego. Sama zmagałam się z depresją przez wiele, wiele lat mojego życia. Nieuświadomioną i wiem w jak wiele różnych i trudnych miejsc może ona nas popchnąć.  Niestety, u Niny wzięła górę ta negatywna strona… A ja w którymś momencie podjęłam jednak świadoma decyzję, aby pójść w stronę światła”- wyznała szczerze Agnieszka Judycka.

 

W kolejnym odcinku „M jak miłość” Nina zrobi z Joasi wroga. To właśnie Joasię oskarży o wszystkie nieszczęścia jakie jej się przytrafiły. W pewnym momencie sama Nina nie będzie sobie nawet do końca zdawać sprawy do czego jest zdolna. Czy Joasia powinna się jej bać?

 

 

ZOBACZ TEŻ:Gwiazda serialu „M jak miłość” WYSTĄPI W TAŃCU Z GWIAZDAMI!

 

 

Źródło:suerexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

 Komentarze