NIEWYOBRAŻALNE OKRUCIEŃSTWO! Ciotka miesiącami znęcała się nad siostrzenicą, na koniec zamknęła ją w skrzyni, tylko dlatego, że dziewczynka wzięła…

Amerykanka Samantha Allen skazana na karę śmierci.

Kobieta zamknęła swoją 10-letnią siostrzenicę w skrzyni, za to, że ta wzięła loda na patyku bez pozwolenia. Dziewczynka umierała w męczarniach.

Do tragedii doszło w 2011 roku. Samantha Allen na początku twierdziła, że jej siostrzenica zatrzasnęła się w skrzyni podczas zabawy. Jej wersję potwierdziła 8-letnia siostra zmarłej Ame, jednak kilka lat później zmieniła swoje zeznania twierdząc, że to ciotka zamknęła 10-latkę, skazując tym samym na pewną śmierć.

Podczas procesu na jaw wyszły inne wstrząsające fakty, otóż okazało się, że Samantha wraz z mężem znęcali się nad dziewczynką od kilku miesięcy, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Małżeństwo karmiło dziewczynkę psimi odchodami, kazało jej chodzić na boso po rozgrzanym chodniku, była również bita po twarzy drewnianymi przedmiotami.

Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, sąd stanowy w Arizonie podjął decyzję o skazaniu Samanthy Allen na karę śmierci. W opinii ławy przysięgłych to, co zrobiła kobieta wobec swojej 10-letniej siostrzenicy zasługuje na największe potępienie.

Video poniżej

https://twitter.com/i/web/status/894685802046685185

Wprost, Twitter

MMKomentarze