Niezwykła metamorfoza byłej narkomanki! Tak teraz wygląda!

Jamee Valet przez uzależnienie od narkotyków przeszła w życiu prawdziwe piekło. Młoda kobieta postanowiła zerwać z nałogiem i całkowicie odmienić swoje życie. Metamorfoza byłej narkomanki jest wręcz niezwykła.

25-latka, aby przestrzec innych młodych ludzi postanowiła opowiedzieć swoją historię. Amerykanka była uzależniona od heroiny i metaamfetaminy. Jamee jako dowód szkodliwości narkotyków postanowiła opublikować swoje zdjęcie z czasów kiedy zmagała się z nałogiem. Kobieta zestawiła je ze swoim aktualnym zdjęciem. Trzeba przyznać, że zmiana jaka zaszła w jej wyglądzie od momentu, gdy wyszła z uzależnienia jest niesamowita. Historia byłej narkomanki poruszyła tysiące internautów i stała się tematem gorącej dyskusji.

 

 

 

 

Zestawione fotografie wykonano w ciągu dwóch lat i różnica jest zauważalna gołym okiem. 25-letnia Jamee zdradziła, że uzależniła się od narkotyków w wieku 13 lat. Zaczęła od popalania marihuany, a skończyła na heroinie i prawie otarła się o śmierć. Pomógł jej odwykł i długa i ciężka praca z psychoterapeutą. Dziewczyna apeluje do młodych ludzi, by nie podążali drogą, którą kiedyś ona wybrała. Amerykanka przyznała, że narkotyki pozwalały jej uciec przed brutalną rzeczywistością. Dziś już wie, że było to najgorsze rozwiązanie z możliwych.

fot.facebook.com

ZOBACZ TAKŻE:Jej chód zwrócił uwagę policjantów pracujących na lotnisku! Nie uwierzysz, gdzie ukryła narkotyki, które chciała przemycić!

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto yputube.com, facebook.com

 

 

 

Komentarze