NIGDY nie siadaj tak w aucie – narażasz się na śmiertelne niebezpieczeństwo! [VIDEO]

Taki widok nie jest niczym niezwykłym, szczególnie jeśli udajemy się w trasę. Co jakiś czas mija nas auto, gdzie na lewo od kierowcy zamiast pasażera widzimy… stopy. Taki sposób siedzenia, choć może być komfortowy dla pasażera, jest też zarazem niezwykle niebezpieczny! Lepiej nigdy tak nie siadaj! 

 

Wydaje nam się, że nie warto się tutaj rozpisywać i straszyć Was słowami bez pokrycia. Dlatego najpierw zobaczcie poniższe nagrania, co dzieje się z tak siedzącym pasażerem, jeśli dojdzie do wypadku lub gwałtownego hamowania:

 

 

 

W wypadku hamowania, szczególnie jeśli nie będziemy przypięci pasami, możemy w bardzo niekomfortowej pozycji spaść z fotela na podłogę. Wydostanie się z niej wcale nie jest proste!

 

Gorzej ma się sytuacja w czasie wypadku i wystrzeleniu poduszki powietrznej. Jak widać jej siła wyrzuciła nogi manekina aż na wysokość twarzy! Jedna ze stóp dosłownie odpadła, a sądząc po ułożeniu kończyn – dla człowieka skończyłoby się to połamanymi nogami.

 

 

 

ZOBACZ:Dramatyczny wypadek dwóch młodych dziewczyn. Policja opublikowała makabryczne zdjęcia!

 

 

 

Pewna Amerykanka, która przeżyła tego typu wypadek złamała nos, ramię, kość udową i kostkę. Gdyby siedziała w normalnej pozycji – najpewniej niemal nic by jej się nie stało. Dlatego powstrzymujmy się przed takim siadaniem, nawet jeśli podróż w aucie dłuży nam się, a pojazd jest niewygodny!

 

fakt.pl/ youtube/ screenshotKomentarze