Noc w hotelu za jedyne 4 zł! Chcąc skorzystać z oferty musisz spełnić jeden warunek!

Któż z nas nie porwał by się na taką okazję. Noc w hotelu za jedyne 4 złote brzmi bardzo kusząco, jednak aby skorzystać z oferty trzeba spełnić jeden, ale to bardzo ważny warunek. W taki sposób do przyjazdu zachęca hotel Asahi Ryokan znajdujący się w japońskim mieście Fukuoka.

O tym, że oferta spędzenia nocy za 4 zł okazała się strzałem w dziesiątkę świadczy odzew klientów z całego świata. Do hotelu dzwonią ludzie w różnym wieku, jednak po usłyszeniu jakie kryteria trzeba spełnić mało kto decyduje się na nocleg. Hotel Asahi Ryokan gwarantuje klientom wiele atrakcji w cenie o jakiej nikomu się nie śniło. Jest jednak jedno ale. Podróżny, który zdecyduje się skorzystać z oferty musi wyrazić zgodę na to, aby jego pobyt był transmitowany na żywo w serwisie YouTube.

 

 

 

 

Oznacza to, że przez 24 godziny, które spędzimy w hotelu będziemy cały czas monitorowani. Mało tego, to co tam robimy zobaczą tysiące ludzi z całego świata. Dla wielu może wydawać się to krępujące jednak są już pierwsi śmiałkowie, którzy chcą skorzystać z oferty. Japoński hotel prowadzi kanał na YouTube, gdzie możemy zapoznać się z instrukcją pobytu i gdzie zamontowane są kamery. Najważniejszą informacja jest ta, że w łazience nie ma monitoringu i jest to jedyne pomieszczenie, gdzie turysta poczuje odrobinę prywatności.

 

ZOBACZ TAKŻE:Korzystałeś z NICH w pociągu czy w hotelu?! Mogłeś paść ofiarą cyberprzestępców!

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.comKomentarze