Nocna akcja Policji. To dlatego BMW wpadło do wody!

Policja Lubelska informuje o nocnej akcji w miejscowości Pilaszkowice Drugie. To tam BMW rozbiło się o drzewo i wpadło do wody.

Do zdarzenia doszło w sobotę 30 kwietnia 2023 r., a policja dostała informacją około godziny 21. Akcja ratownicza trwała więc w nocy.

Dlaczego BMW wpadło do wody?

 

https://twitter.com/PolicjaLubelska

 

Jak podano w komunikacie:

 

…w miejscowości Pilaszkowice Drugie samochód osobowy zjechał z drogi w wpadł do pobliskiej rzeki. Na miejsce zostały zadysponowane służby, które zastały w rzece rozbite BMW. W środku znajdowała się jedna osoba. Z pojazdu kierującego wydobyli strażacy. Załoga karetki przewiozła go do szpitala*

 

Jeśli chodzi o swoje zdrowie, 40-latek miał dużo szczęścia, bo pomimo zderzenia z drzewem i wylądowaniu w wodzie – nie doznał poważnych obrażeń.

Poważne za to mogą być skutki jego zachowania. Jak się bowiem okazało, BMW wpadło do wody, ponieważ 40-latek nie był w stanie zapanować nad pojazdem, „znajdował się pod wpływem 2,5 promila alkoholu w organizmie”.

 

Ale to nie wszystko, bo mężczyzna miał też już dwa zakazy prowadzenia pojazdów. Teraz zapewne zostanie wydany kolejny zakaz, mężczyzna dostanie też grzywnę i grozi mu do 2 lat więzienia. Za to jednak, że złamał zakaz prowadzenia pojazdów, poniesie też inne konsekwencje:

 

W tym przypadku, 40-latek odpowie jeszcze za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat!

– podaje policja.

 

Zobacz też:

Wjechał „Beemką” w sklep DINO! Miał BANALNY powód!

 

https://twitter.com/PolicjaLubelska/status/1653002112203194368

*cyt. lubelska.policja.gov.pl

Komentarze