raper mac miller rapera

„Nos zakrwawiony, skóra niebieska” – podano wstrząsające szczegóły śmierci popularnego rapera

7 września świat obiegła informacja o śmierci popularnego rapera. Mac Miller, został znaleziony martwy w swoim domu w Studio City w Kaliforni. Teraz, dwa miesiące od tego zdarzenia, poznajemy okoliczności jego śmierci.

Od początku było wiadomo, że Mac Miller zginął z powodu przedawkowania narkotyków. Teraz wiemy, że nie tylko przedawkował narkotyki, ale wymieszał je z alkoholem i lekami. W domu rapera znaleziono puste butelki, opakowania po fentanylu – bardzo mocnym leku przeciwbólowym, oraz kokainę.

 

Rapera znalazł w domu jego asystent. Z jego zeznań dowiadujemy się, że Mac klęczał przy swoim łóżku z głową na materacu. Nos miał podrapany i zakrwawiony, a skóra przybrała kolor niebieski. Mieszanka leków, alkoholu i narkotyków doprowadziła do zatrzymania akcji serca.

 

ZOBACZ: Mazowsze: MAKABRYCZNE samobójstwo. Zabiła się piłą do żywopłotów!

 

 

Tydzień przed śmiercią Mac został zatrzymany przez policję, gdy prowadził pod wpływem alkoholu samochód. Media informowały o tym, że zmaga się z depresją, uzależnieniami, a przede wszystkim  – złamanym sercem. W maju tego roku rozstał się z piosenkarką Arianą Grande, z którą był przez dwa lata.

 

o2.pl/ foto instagram


Komentarze