Nosi gorset wyszczuplający i wyrwała sobie wszystkie zęby! OTO POWÓD, DLA KTÓREGO TO ROBI

Oto kolejna ofiara operacji plastycznych! Aleira Avendano to pochodząca z Wenezueli modelka i influencerka, która poddała się szeregowi zabiegów medycyny estetycznej. Na co dzień nosi gorset wyszczuplający, by mieć talię osy.

 

Mało kto wie, że w walce o piękno dziewczyna zdecydowała się wyrwać wszystkie zęby, a na ich miejsce wstawić idealnie proste i śnieżnobiałe implanty. Aleira nie ukrywa, że nosi gorset wyszczuplający przez 23 godziny dziennie (7 dni w tygodniu) i zdejmuje jedynie do kąpieli.

Zobacz również: 3-latek próbował obudzić swoją mamę! Nie miał pojęcia, że STAŁO SIĘ COŚ STRASZNEGO!

 

Wenezuelka około 20 razy leżała na stole operacyjnym, korzystając z usług lekarzy i chirurgów plastycznych. Mimo wszystko wyznaje, że nie jest w stu procentach zadowolona ze swojego wyglądu i daleko jej do ideału. Jej zdaniem każda kobieta powinna przejść w życiu przynajmniej jedną operację plastyczną.

 

Gwiazda Instagrama ma za sobą koretkę nosa, biustu, pośladków oraz ust. Specjaliści, którzy znają kobietę negatywnie wyrażają się o jej zamiłowaniu do gorsetów. Ich zdaniem taka praktyka może przynieść jej przykre konsekwencje zdrowotne np. uszkodzenie narządów wewnętrznych.

Zobaczcie jak wygląda Aleira Avendano! Poniżej publikujemy jej zdjęcia

Komentarze