notre dame, nostradamus

Nostradamus o 2019 roku – koszmar i horror! „Zmarli powstaną z grobów”

O tym jasnowidzu słyszał na pewno każdy z nas. Nostradamus to osoba, której przypisuje się przepowiedzenie najważniejszych wydarzeń w dziejach ludzkości. Oto co ma nam do powiedzenia o nadchodzącym 2019 roku.

 

XVI-wieczny jasnowidz zasłynął na całym świecie, m.in. przewidziawszy wielki pożar Londynu z 1666 roku i śmierć króla Henryka II. Lecz wielu jego zwolenników uważa, że jego proroctwa dotyczyły także późniejszych czasów i wydarzeń, które nastąpiły w XX i XXI wieku. Co więc Nostradamus chciałby nam powiedzieć o roku 2019?

 

Już na wstępie możemy powiedzieć, że nie ma się z czego cieszyć. Rok 2018 w oczach Nostradamusa zapowiada się tragicznie. Będą nas dziesiątkowały katastrofy naturalne, epidemie, wojny i kryzysy ekonomiczne.

 

Nowy Rok ma nam przynieść III Wojnę Światową. Rozpocznie ją coś, co zidentyfikowano jako wybuch jądrowy – czyżby Kim Dzong Un miał przejść do ofensywy? A skoro jesteśmy przy ważnych postaciach, to warto dodać, że Nostradamusowi przypisuje się przepowiedzenie wyboru Donalda Trumpa na prezydenta USA!

 

ZOBACZ: Baba Wanga wie co wydarzy się w 2019 roku. Jej przepowiednia mrozi krew w żyłach:

 

Gdyby nawet wojna światowa nie dotknęła bezpośrednio Polski, to na nasze barki spadnie ogromny kryzys ekonomiczny, który zrujnuje światową gospodarkę nie gorzej niż działania zbrojne. Ale nie będzie w tym tylko winy ludzi. Do upadku światowej gospodarki ma się także przyczynić Matka Natura – potężna erupcja Wezuwiusza i trzęsienie ziemi, które zrówna z ziemią Stany Zjednoczone.

 

Wszystkie te nieszczęścia spowodują masowe migracje ludności, czyli coś, co już trwa i co dobrze znamy od 2014-2015 roku. Przysłowiowy gwóźdź do trumny, przynajmniej dla katolików, ma stanowić śmierć papieża, którą Nostradamus także przewiduje w Nowym Roku.

 

W tym wszystkim nie mniej porażająco brzmi zdanie o tym, że „zmarli powstaną z grobów”. Czy to zapowiedź Sądu Ostatecznego?

 

Oczywiście, tego typu wróżby należy traktować z przymrużeniem oka. Nostradamus słynie z bardzo nieprecyzyjnych i wieloznacznych przepowiedni – można je interpretować na dziesiątki sposobów.

 

Poza wyżej wymienionymi Nostradamus wieszczył także, że na Ziemię spadnie atak istot pozaziemskich pod wodzą Jezusa Chrystusa. To już nie brzmi tak prawdopodobnie jak powyżej opisane wydarzenia. Tym bardziej, że przed podobnymi zjawiskami ostrzegają też niektórzy naukowcy! Wojna, kryzys ekonomiczny i kilka możliwych katastrof naturalnych często spędza sen z powiek analityków i ekspertów na całym globie.

 

A tymczasem – nie psujmy sobie przygotowań do Sylwestra. Cokolwiek przyniesie rok 2019, przekonamy się dopiero za kilka godzin!Komentarze