Nowa DZIEWCZYNA Łukaszenki! Jest nią…

Prezydent Białorusi, Aleksander Łukaszenko niejednokrotnie szokował swoimi decyzjami opinię publiczną na całym świecie. Nie może więc dziwić fakt, że dyktator znalazł nową miłość. Żonaty polityk spotyka się z 22-letnią Miss Białorusi, Mariją Wasilewicz. Wszyscy zastanawiają się, czy to nowa dziewczyna Łukaszenki.

65-letni prezydent Białorusi jest dużo starszy od swojego nowego obiektu westchnień. Młodziutka, 22-letnia Maija Wasilewicz jest dopiero na początku kariery, ale już swoją urodą podbiła serce Aleksandra Łukaszenki. Choć polityk stara się nie rozmawiać o swoim życiu prywatnym to jednak informacja, że jest zakochany obiegła media niemal na całym świecie. O wybrance prezydenta Białorusi wiadomo tyle, że w 2018 roku wygrała konkurs na miss swojego kraju.

 

Uroda 22-latki tak oczarowała Łukaszenkę, że bardzo chciał ją poznać. To otworzyło jej drzwi do serca prezydenta Białorusi i do robienia kariery. Polityk odkąd poznał piękną Mariję ponoć nie odstępuje jej na krok. Para często pojawia się na dużych wydarzeniach państwowych i przyjęciach. Widziano ich razem min. na ubiegłorocznym Mundialu w Rosji. Krążą pogłoski, że była Miss Białorusi ma również polityczne ambicje i w przeciwieństwie do obecnej żony prezydenta zyskała przychylność ludu. Zresztą 60-letnia Halina Radziwonauna została odsunięta przez męża i mieszka samotnie w małej wsi Ryżawicze. Wszystko na to wskazuje, że miłość do pięknej 22-latki całkowicie zawładnęła Łukaszenką.

 

 

zobacz także:Nie żyje syn byłego prezydenta! Został zamordowany w Niemczech

 

 

źródła: plotek.pl, foto instagram.com, youtube.com

 

Komentarze