Aktorzy PO**O w rządowym nagraniu. Zobacz!

Aktorzy zatrudnieni do spotu edukacyjnego mogą budzić ogromne kontrowersje.

Niecodzienna reklama to część rządowej kampanii Keep It Real Online. W filmiku pojawiają się aktorzy grający nagie gwiazdy filmów dla dorosłych – Sue i Derek.

 

Na video widzimy, jak goła para puka do drzwi domu. Tam Sue i Derek informują matkę, że jej syn ogląda ich online na laptopie. Przyszli więc, aby ostrzec chłopca, że może nie wiedzieć, jak wyglądają relacje w prawdziwym życiu.

Sue mówi przerażonej matce, że: „Zwykle występujemy dla dorosłych, ale twój syn jest tylko dzieckiem. Może nie wiedzieć, jak naprawdę wyglądają relacje między kobietą a mężczyzną”.

Derek dodaje: „Nigdy nie zachowałbym się tak w prawdziwym życiu”.

 

Zobacz też: Natalia Siwiec jest bardzo odważna! Zobacz, CO pokazała na instagramie! (FOTO)

 

Ten nietypowy spot jest elementem rządowej kampanii. Pomysł na nią pojawił się po tym, jak w zeszłym roku opublikowano raport dotyczący zachowań młodzież w sieci. Stwierdzono w nim, że nastolatki w Nowej Zelandii używają Internetu jako głównego sposobu zdobywania wiedzy o seksie.

 

 

Jak czytamy na stronie nowozelandzkiej kampanii Keep it real online:

 

Istnieje wiele korzyści dla dzieci i młodzieży w Internecie, ale mogą one również stanowić cel przestępczości i wykorzystywania. Ważne jest, aby edukować dzieci i pomagać im w rozwijaniu umiejętności bezpieczeństwa w Internecie, aby mogły one bezpiecznie poruszać się po Internecie w bezpieczny, szczęśliwy i zdrowy sposób.

Keep it real online to kampania rządu Nowej Zelandii mająca na celu wsparcie rodziców i opiekunów, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w Internecie.

Kampania jest prowadzona przez Departament Spraw Wewnętrznych i została opracowana w porozumieniu z naszymi agencjami partnerskimi.

 

 

fot. youtube/Keep It Real OnlineKomentarze