Nowacka SZCZERZE o Dudzie : „Będzie udawał…”

Barbara Nowacka w Onet Rano. Posłanka wypowiedziała się na temat prezydenta Andrzeja Dudy. Padły mocne słowa.

 

– Andrzej Duda będzie udawał prezydenta wszystkich Polaków – powiedziała Barbara Nowacka w programie „Onet Rano.”. – Teraz gra na swój twardy elektorat i walczy o wyborców z Konfederacją, tylko dla zwolenników Bosaka Duda nie jest wiarygodny – mówiła posłanka Lewicy w rozmowie z Piotrem Kędzierskim.

Nowacka odniosła się także do tematu ostatnich sondaży dotyczących wyborów prezydenckich. Ponadto posłanka mówiła wiele na temat prowadzonej kampanii. Nie szczędziła gorzkich słów pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy.

 

 

– Prezydentowi Dudzie nie trzeba robić czarnego PR-u, wystarczy puszczać jego wystąpienia – mówiła.

 Barbara Nowacka o wymiarze sprawiedliwości

Z ust posłanki mogliśmy usłyszeć także , że forsowane przez Prawo i Sprawiedliwość ustawy zamkną usta sędziom a także doprowadzą do konfliktu. Ponadto następnie rząd miałby wprowadzać nerwowo konieczne poprawki. Zdaniem Nowackiej to fatalnie przygotowane ustawy.

– PiS postanowił przepchnąć ustawy, próbować zamknąć usta sędziom, wywoływać z nimi konflikt, a potem, tak jak z poprzednimi ustawami, zacząć je nerwowo poprawiać. To są fatalnie przygotowane ustawy. Pod względem prawnym i politycznym – wyznała.

https://youtu.be/EIuzuw6X94cKomentarze