NOWOCZESNA SIĘGNĘŁA DNA! Zhańbili różaniec i jeszcze zapowiadają nową ustawę, która uderzy w…

rodzinę

W sobotnie popołudnie (27.05) politycy Nowoczesnej zebrali się pod Teatrem Powszechnym, aby zakłócić modlących się członków Krucjaty Różańcowej, którzy w ten sposób pragnęli wynagrodzić Jezusowi bluźnierstwa do jakich dochodzi podczas wystawiania pseudo sztuki „Klątwa”.

Politycy partii Ryszarda Petru wraz ze stowarzyszeniem Obywatele RP, hałasowali tak głośno, że zgromadzonym trudno było skupić się na modlitwie.

To jednak nie wszystko. Politycy Nowoczesnej oprócz atakowania modlących się i stawania po stronie bluźnierców, postanowili zaproponować nową ustawę, która będzie legalizowała związki partnerskie, w tym homoseksualne. Ustawa ma zostać złożona w Sejmie w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Zgodnie z zapowiadanym projektem, osoby zawierające związek partnerski będą miały prawo do: zmiany nazwiska na nazwisko partnera, informacji medycznej o stanie zdrowia partnera, do spadku, wspólnego rozliczania się z fiskusem, wspólnoty majątkowej, zasiłku opiekuńczego czy do odmowy udzielenia zeznań.

Źródło PCh24.pl

MM

 

 Komentarze