NETFLIX: nowości i kontynuacje klasyków! Co nowego w 2020?

Mamy dopiero styczeń, a Netflix już zaprezentował nam mnóstwo ciekawych produkcji. Końcówka zeszłego roku była bardzo intensywna, więc nowy rok też musi być mocny. I zdecydowanie tak się zapowiada. 

Pod koniec zeszłego roku dostaliśmy m.in. serial “Wiedźmin” i film “Dwóch papieży”. Były to jedne z najbardziej oczekiwanych produkcji Netflix w całym 2019 roku. 2020 zapowiada się równie ciekawie! Wśród zapowiedzianych kontynuacji znajdują się seriale takie jak: “Dom z papieru”, “Lucyfer” czy “Stranger Things”.

Czytaj także: Dramatyczna kontuzja w Premier League! Złamany kręgosłup gwiazdy Manchesteru United

Nie są co prawda jeszcze podane dokładne daty premiery wszystkich seriali, ale możemy się spodziewać, że dane te będą sukcesywnie udostępniane. 

Wśród nowości możemy również wyróżnić czwarty sezon serialu o królowej Elżbiecie – “The Crown” czy trzeci niemieckiej produkcji o podróżach w czasie, o tytule “Dark”.

Czytaj także: Allegro wprowadza zmiany. Koniec zakupów za grosze?

Znajdzie się też coś dla fanów superbohaterów i fantastycznych uniwersów – drugi sezon “Altered Carbon”.

W tym roku będziemy mogli również prześledzić dalsze losy nastoletnich złodziejek w drugim sezonie serialu “Trinkets”.  Czekać na nas będzie również czwarty sezon bardzo głośnej produkcji poruszającej problemy nastolatków – “13 powodów”. Poznamy także kontynuację historii bohaterów, którzy musieli odnaleźć się w świecie bez dorosłych – “The Society”.

Czytaj także: Znany aktor zaczął rapować i nagrał płytę! Wyda ją legendarna wytwórnia

Wszystkie propozycje seriali i filmów, których premiery zapowiedziane zostały na 2020 rok zebrał Rafał Christ, redaktor serwisu Spider’sWeb.

 Komentarze