Nowy prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Komentarze widzów zaskakują!

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” obecny jest na antenie Polsatu. W ostatnich dniach jednak przeszedł prawdziwą rewolucję, bo z show odeszły dwie gwiazdy, które w TTBZ występowały od samego początku.

Jeszcze wcześniej zwolniono Michała Wiśniewskiego, który przyznał, że nie ma żalu do produkcji. Wbił jednak szpilę Miszczakowi sugerując, że dokonał ryzykownych zmian.

Jednak to, że Polsat podziękował Kasi Skrzyneckiej, było ogromnym zaskoczeniem. Co więcej, ona sama o zwolnieniu dowiedziała się z dnia na dzień. Następnie, w geście honoru, z pracy zrezygnował Piotr Gąsowski.

Po serii odejść i zwolnień, teraz przyszła pora na nowe osoby. Polsat właśnie potwierdził, kto zastąpi Piotra Gąsowskiego w roli prowadzącego.

 

https://www.facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo

 

Został nim dziennikarz Rmf Maxx, który wcześniej pracował w telewizji jako prowadzący między innymi “Idola” czy “Must Be the Music. Tylko muzyka”. Chodzi o Macieja Rock.

 

Pod informacją, że to właśnie Maciej Rock będzie prowadził kolejną edycję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, pojawiły się zaskakujące komentarze.

Wciąż wybrzmiewał żal i niesmak po zwolnieniu Skrzyneckiej i odejść Gąsowskiego. Widzowie jednak oddali sprawiedliwość Maćkowi:

 

No i miałam Was nie lubić za te roszady a tu proszę …. bardzo dobry wybór. Lubię tego Gościa. Brawo Wy 👏

 

Nieoryginalnie stwierdzę, że bez Gąsa to nie będzie to samo, ale myślę, że jak już zmiana miała nastąpić, to Maciej jest świetnym wyborem. Zawsze lubiłem jego sposób prowadzenia programów. Byle podołał słynnemu „Twoja Twarz…” 😉

 

Przy całym niesmaku po zwolnieniu pani Katarzyny i odejściu pana Gąsowskiego ,to jest dobra decyzja odkurzenie Maćka Rocka 🤟😎

 

Część internautów jednak nadal twierdzi, że „nic z tego nie będzie”.

 

>>>Odchodzi gwiazdor programu TVN. Podał zaskakujący powód!

 

Komentarze