Nowy szczep koronawirusa! ATAKUJE zupełnie inaczej! Objawy to…

Koronawirus na świecie atakuje już od ponad roku. Niedawno opublikowano najnowszy raport, z którego wywnioskować można, iż pojawił się nowy szczep COVID. Objawy to…

Od co najmniej ponad roku cały świat zmaga się z epidemią koronawirusa. Pomimo obostrzeń rządów wielu krajów liczba zakażeń stale rośnie i nic nie wskazuje na to, aby miała spadać. Tak, więc mimo, iż szczepionka jest już dostępna minie jeszcze pewnie wiele czasu zanim społeczeństwo wróci do pełnej normalności.

Ostatnio opublikowano najnowszy raport na temat koronawirusa. Jak się okazuje pojawiła się zupełnie nowa mutacja. Brytyjscy eksperci z National Health Service (NHS) wymienili objawy najnowszego szczepu COVID. Jak wynika z najnowszego raportu nowy szczep atakuje…

zupełnie inaczej. Jak informuje The Sun, mieszkańcy, którzy zarazili się nową mutacją prawie nigdy nie tracili węchu, smaku czy gorączki. Jakie są, więc objawy? Jedynym innym objawem jest potworny kaszel. Tak samo jednak odczuwają duszności czy bóle głowy. To jednak nie wszystko. W obu koronawirusach społeczeństwo także odczuwa problemy żołądkowo-jelitowe. Nową mutacją zarażono się w Wielkiej Brytanii.

Przypomnijmy, że to właśnie w Wielkiej Brytanii liczba zakażeń między listopadem, a grudniem 2020 roku wzrosła aż o 50%. Premier tego kraju stwierdził, że pojawienie się nowego szczepu może mieć związek ze wzrostem zakażeń.

Co sądzicie na temat nowego szczepu koronawirusa?Komentarze