Nowy szczep koronawirusa groźniejszy dla ludzi ! Przerażające zdjęcia….

W ostatnim czasie na terytorium Danii został odkryty nowy szczep koronawirusa. Duńczycy w pośpiechu izolują obszar występowania by wirus się nie rozprzestrzenił.

Aby powstrzymać ekpansję koronawirusa wybito ponad 2 miliony norek, ponieważ stały się nosicielem nowej odmiany patogenu. Mutacje mogą powodować, że obecnie tworzona szczepionka będzie nieskuteczna a wyprodukowanie nowej może zająć wiele miesięcy.

Źródło: https://v.wpimg.pl/YjI0YmYxdgsoUi9edgN7HmsKewQwWnVIPBJjT3ZPYV4xHz8ENR0rDzlfdworDSkLPkB3HTVXOBogHy9cdhwwGTlcOBR2HTQILFR2VD8cbwgtU2lAYUBqWWQEaA9sVThaKgJ0W2xMagh7BDsLaEw8SDQ=

Źródło: https://v.wpimg.pl/MzE3NTM1YhskUThnYkpvDmcJbD0kE2FYMBF0dmIGdU49HCg9IVQ_HzVcYDM_RD0bMkNgJCEeLAosHDhlYlUkCTVfLy1iVCAYIFdhZykFdB98AHd5KwJ9T2gHdmEpHHQedVBjZC9QfEl0BHtneFUvWDg=

W sieci ukazały sie makabryczne zdjęcia pokazujące utylizację zwierząt. Ciała zostały złożone w wielkim dole i zasypane. Ludzie ubrani w szczelne kombinezony pracowali kilkanaście godzin. Każdy osprzęt został dokładnie zdezynfekowany. Planowana jest dalsza eksterminacja norek do ostatecznej liczby 17 milionów. Tyle właśnie zwierząt zostało zarażonych koronawirusem.

Wirus przedostał się do organizmu łasicowatych przez ludzi pracujących przy uboju. Oficjalnie nową mutacją zaraziło się 13 osób, które od razu zostały odseparowane od reszty społeczeństwa. Możemy sobie wyobrazić skutki wymknięcia się nowego patogenu spod kontroli. Wszystkie dotychczasowe opracowania medyczne były by do wyrzucenia.

Przypominamy, że amerykański koncern Pfizer opracował szczepionkę skuteczną w 90%, ale na znanego koronawirusa Sars-Cov-2.

Poniżej link do naszego materiału na ten temat:

Wiele pytań i mało odpowiedzi….czy nowa szczepionka będzie bezpieczna?

 

 

 

 Komentarze