o. Tadeusz Rydzyk mówił o gwałconych krowach!

rydzyka

Ojciec Tadeusz Rydzyk to nie tylko założyciel Radia Maryja i Telewizji Trwam. Trzeba jeszcze pamiętać, że to kreator opinii. Jego ogromne wpływy w katolickich mediach sprawiają, że toruński duchowny jest ważną częścią świata polityki, do której nolens volens należy.

 

Rozgłośnia Radia Maryja oraz Telewizja Trwam jest dla znikomej części narodu polskiej jedynym medium. Czerpania źródła informacji tylko z jednej telewizji / radia nie jest najlepszym pomysłem, bo zabija to logikę, dedukcję i zdrowy rozsądek. Zatem ojciec Tadeusz Rydzyk to autor wielu wypowiedzi, niekiedy mocno kontrowersyjnych. Wielokrotnie próbowano mu przypisywać hipokryzję, antysemityzm oraz manipulowanie starszym widzem. Bo to głównie starsi ludzie opłacają te wyżej wymienione media.

 

Podczas ostatniej konferencji w Toruniu, która odbyła się na cześć zmarłego w grudniu prof. Jana Szyszki, głos zabrał ojciec dyrektor. Pojawiały się tam kwestie związane z ekologią. Znany zakonnik powiedział:

 

Krowę gwałcą, jak ją doją! To głupie takie to… no ludzie, ratujcie. Nie było tak? No tak  jest… Że jest gwałt krowy. Bo krowa to nie wiem co… No słuchajcie… My się śmiejemy, ale taka ideologia jest

 

Pojawiła się także sprawa arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Przypomnijmy ostatnio metropolita krakowski spotkał się z ogromną falą hejtu po wypowiedzi na temat ekologii. Hierarcha mówił, aby z ekologii nie czynić religii, a ziemia na służyć człowiekowi. Padły też odniesienia do znanej aktywistki i wagarowiczki Grety Thunberg. Ojciec Tadeusz Rydzyk powiedział:

 

To są te ideologie, przed którymi ostrzega ks. abp Marek Jędraszewski. Zobaczcie, jaki hejt światowy, jak go wyzywali. I to są ci politycy. Kogo wy wybieracie? Katolicy, kogo wy wybieracie? Zacznijcie używać rozumu, tak trochę oleum sobie dolać tutaj

 

ZOBACZ: Podatek cukrowy. Niemal dwa miliardy złotych pójdzie na …

 

Źródło: Super Express

Komentarze