Obrzydliwe zachowanie klientów stacji benzynowej. Pomysłowość ludzka nie zna granic

Właścicielka stacji benzynowej w Jacksonville, na Florydzie skarży się na obrzydliwe zachowanie swoich klientów. To czego się dopuszczają jest niesmaczne. 

Przy stacji benzynowej działa całodobowy sklep. Jednym z jego udogodnień jest kuchenka mikrofalowa, z której może skorzystać każdy klient. Jednak to co podgrzewają w niej niektóre osoby jest obrzydliwe.  

 

W bezpośrednim sąsiedztwie stacji swoje siedziby mają dwie firmy zajmujące się badaniem moczu pod kątem obecności narkotyków. Wszystko wskazuje na to, że właśnie przez to część osób przychodzi na stację i podgrzewa w mikrofali pojemniki z uryną. Jak dodaje właścicielka sklepu, niektórzy nie robią u niej żadnych zakupów, a wpadają jedynie, aby skorzystać z urządzenia. Takie zachowanie jest tak częste, że na kuchence zdecydowano się umieścić napis, że jest ona przeznaczona wyłącznie do jedzenia i zabrania się podgrzewania w niej uryny.  

 

Takie zachowanie z łatwością tłumaczą eksperci medyczni, którzy wielokrotnie spotkali się z taką sytuacją. Uryna, której temperatura jest za niska od tej jaką ma ludzkie ciało niemal na pewno nie przejdzie testu na obecność narkotyku. Dlatego, też Ci którzy próbują oszukać badanie odwiedzają stację, aby podgrzać próbkę.

 

 

ZOBACZ:Złożył jej nietypową ofertę. Niepokojące co chciał od niej kupić

 

 

 

foto pixaby / źródło syntheticurinereview.com / inquisitr.comKomentarze