Ochojska chciała się przysłużyć Trzaskowskiemu. Coś poszło nie tak!

Janina Ochojska zasłynęła swoją działalnością w ramach Polskiej Akcji Humanitarnej.

Teraz jednak Ochojska jest także zaangażowana w politykę, bo została posłanką do Parlamentu Europejskiego.

Mimo że stwierdziła, że wcale tak nie jest:

 

w kampanię nie jestem zaangażowana. Poza tym byłam w Komitecie Wyborczym Szymona Hołowni. Teraz, każdy kto chce głosować (mam nadzieję, że każdy) musi wybrać pomiędzy tymi dwoma kandydatami. Wybór Andrzeja Dudy w moim przypadku odpada. A wybrać trzeba.

 

I jako „niezaangażowana” konsekwentnie podała swoje powody wyboru Rafała Trzaskowskiego:

 

Dlaczego będę głosowała na Rafał @trzaskowski_

1. bo poważnie traktuje problem zmian klimatycznych 2. bo proponuje inwestycje „za rogiem” 3. bo proponuje program równych szans na rynku pracy 4. bo wprowadzi kartę LGBT w całym kraju 5. bo będzie Prezydentem WSZYSTKICH Polaków

 

Janina Ochojska swoim wpisem bardziej jednak przysłużyła się zwolennikom Andrzeja Dudy, co wykazało kilka osób w swoich komentarzach:

 

Przemysław Czarnek: Szczery „rzecznik” Rafała Trzaskowskiego, Pani Ochojska, ujawnia: #TrzaskowskiL4 wprowadzi kartę LGBT w całym kraju (pkt 4). Dziękujemy Pani Janino za prawdę, która jest dla nas oczywista. Dlatego w obronie rodziny tylko #DUDA2020

Marcin Palade: To jeden z wielu przykładów, które mógłbym przytoczyć, jak chcąc pomóc „swojemu” w kampanii daje się paliwo konkurencji (pkt 4)

 

Warto przypomnieć, że homoseksualizm i ideologia LGBT nie jest zgoda z wiarą chrześcijańską. Takie zachowania według Biblii to obrzydliwość.

 

Zobacz też: Donald Tusk zaatakował Andrzeja Dudę. Riposta Prezydenta rozbawiła internautów!

 

fot. https://www.facebook.com/JankaOchojska/?tn-str=k*F

Komentarze