Ochojska pisze do wagarowiczki z autyzmem Grety Thunberg skargę na polskiego arcybiskupa

To już prawdziwa aberracja i naprawdę trudno zachować zdrowy rozsądek. Janina Ochojska polska działaczka humanitarna i europoseł KO doniosła Grecie Thunberg na abp. Jędraszewskiego.

 

Socjalizm bez cenzury długo nie potrafi wytrzymać, a słowo ma wielkie znaczenie. Jak mówi nawet Pismo: „Na początku było Słowo”. Nic więc dziwnego, że Janina Ochojska zna ten fragment Biblii na pamięć. To już kolejna ekspertka ostatnimi czasy, która ochoczo dzierży katedrę egzegezy Pisma Św. Przypomnijmy, że pierwszą była Klaudia Jachira. Dla Ochojskiej słowa arcybiskupa Jędraszewskiego były skandaliczne. Więc poskarżyła się znanej wagarowiczce z autyzmem Grecie Thunberg.

 

Proszę państwa, okazuje się, że mamy do czynienia z pajdokracją. Jest to forma ustroju, w którym rządy sprawują dzieci. Jedynie tak można racjonalnie wytłumaczyć poczynania znanej działaczki humanitarnej, która doniosła na polskiego arcybiskupa. I to komu?  16-latce z wieloma chorobami: autyzm, mutyzm wybiórczy, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne oraz ADHD. Przypomnijmy, że właśnie ta chora dziewczynka została Człowiekiem Roku „Time”.

 

 

 

A co takiego powiedział JE abp Marek Jędraszewski? Polski hierarcha w kazaniu odniósł się ruchu ekologicznego. „(…) próbuje się narzucać jako obowiązującą doktrynę. To zjawisko bardzo niebezpieczne, bo to nie jest tylko postacią nastolatki (Greta Thunberg – red.), to coś co się nam narzuca, a ta aktywistka staje się wyrocznią dla wszystkich sił politycznych, społecznych. To jest sprzeczne z tym wszystkim co jest zapisane w Biblii począwszy od Księgi Rodzajów, gdzie jest wyraźnie mowa o cudzie stworzenia świata przez Boga. W Piśmie Świętym jest wyraźnie napisane „czyńcie sobie ziemię poddaną”.

 

 

 

No takiego ostracyzmu Ochojska nie zniosła, więc napisała Grecie: „Droga Greto, wspieram twoją aktywność, ale wyobraź sobie, że arcybiskup Jędraszewski z Krakowa, poczytuje cię za zmanipulowaną osobę, która zaprzecza Biblii. Chociaż Bóg powiedział: czyńcie ziemię poddaną, a nie zniszczmy ją. Powodzenia. Mamy dużo do zmiany”

 

 

 

ZOBACZ: Znana wagarowiczka Greta Thunberg zdemaskowana!

 

Ochojska zapomniała o słowach Chrystusa „nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni”. Donosy typu „uprzejmie donoszę..” mają mało wspólnego z chrześcijaństwem, ale z socjalizmem już tak.

 

Źródło: Wprost, TwitterKomentarze