OCZYSZCZA PŁUCA i chroni przed STRESEM OKSYDACJNYM. Poznaj cudowne zastosowanie…

płuca

Na świecie znana jest od przeszło 400 lat, a jej skuteczny i naturalny sposób sprawia, że posiada szerokie zastosowanie zdrowotne dla naszego organizmu.

Jako makroelement spełnia bardzo ważną funkcję w organizmie człowieka. Jest elementem każdej zdrowej komórki i pełni w niej rolę energetyczną.

 

Ze względu na biologiczne aktywne składniki, preparat charakteryzuje się bardzo wszechstronnym i kompleksowym działaniem.

Dziś na rynku mamy wiele dostępnych suplementów diety na bazie siarki bioprzyswajalnej. Najlepiej , gdy jest ona wzbogacona olejem lnianym i piniowym- antyutleniaczami. Razem skutecznie zwalczają wolne rodniki, które są główną z przyczyn starzenia się organizmu.

 

Bio-siarka wspomaga:

-sprawne funkcjonowanie mięśni i stawów oraz ułatwia ich regenerację. Jest niezbędna do prawidłowego rozwoju chrząstek stawowych i ścięgien.

 

-właściwy stan i wygląd włosów, skóry i paznokci. Bio- siarka jest składnikiem kolagenu i keratyny. Jest też stosowana  przy podrażnieniach i problemach skórnych.

 

-prawidłowe funkcjonowanie wątroby.  Bio-siarka uczestniczy w  wielu procesach enzymatycznych m.in. procesach oczyszczania odbywających się w wątrobie- przyczynia się do prawidłowej czynności wydzielania żółci w wątrobie.

 

-prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych i płuc. Bio- siarka wspomaga oczyszczanie płuc i dróg oddechowych oraz bierze czynny udział w usprawnianiu oddychania komórkowego. Olejek piniowy wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego, krążenie krwi, w tym mikrokrążenie w naczyniach włosowatych w mózgu. Przez to dotlenia także komórki w mózgu. Dzięki temu przyczynia się to do znacznej ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Cierpisz na TĘ przypadłość? Koronawirus może być dla ciebie szczególnie niebezpieczny!

 

Źródło:sufrin.pl/pixabayKomentarze