Każdego roku dostaje kwiaty od zmarłego męża! Mężczyzna postanowił (…)!

Historia 63-letniej Tracey z Kolorado w USA jest wręcz niesamowita. Kobieta 8 lat temu straciła męża, który zmarł po przegranej walce z nowotworem gardła. Mimo, że mężczyzna nie żyje to nadal pamięta o swojej ukochanej żonie z zaświatów. Kobieta każdego roku dostaje kwiaty od swojego zmarłego męża!

Niezwykły gest Richarda poruszył miliony osób na całym świecie. Amerykanin zmarł 8 lat temu po długiej batalii z rakiem gardła. Mężczyzna zdawał sobie sprawę, że nie zostało mu zbyt wiele czasu. Kilka tygodni przed śmiercią postanowił sprawić ukochanej niezwykłą niespodziankę. Mężczyzna opłacił kwiaciarnię, która co roku w Walentynki i urodziny Tracey od ośmiu lat wysyła pod jej adres kwiaty. Prócz nich dołączona jest kartka z życzeniami od zmarłego męża. 53-latek nie mógł się pogodzić z faktem, że jego żona zostanie sama dlatego wpadł na taki pomysł.

 

ZOBACZ:Jej córka zaginęła 23 lata temu i uznano ją za zmarłą. Teraz służby przekazały jej SENSACYJNĄ wiadomość

 

63-letnia Tracey przyznała niedawno w wywiadzie dla stacji CNN, że przeżywa ogromne emocje kiedy kurier przynosi jej kwiaty od nieżyjącego męża. Choć Richarda nie ma już od 8 lat to kobieta nadal odczuwa jego obecność i czuje się szczęśliwa, że mąż postanowił sprawić jej taką niespodziankę. Do każdego bukieciku dołączona jest karteczka, na której Richard wyraża swoje uczucia do żony pisząc „Tracey, mimo że mnie nie widzisz, zawsze tu jestem. Kocham Cię. Twój Rich”.

 

ZOBACZ TAKŻE:27-latka poszła na RANDKĘ. Jej 3-letni synek ZMARŁ, bo kobieta dała mu…

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 

 

 

 Komentarze