ODEJŚCIE gwiazdora z TVN. Fani nie mogą powstrzymać łez

ODEJŚCIE gwiazdora z TVN. Fani nie mogą powstrzymać łez. Najnowsze doniesienia wprawiły w osłupienie widzów serialu „Na Wspólnej”.

ODEJŚCIE gwiazdora z TVN. 

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się spekulacje na temat rzekomego odejścia  Michała Mikołajczaka z serialu „Na wspólnej”. Aktorowi wcielającemu się w postać Darka Żbika przypadła jedna z najbardziej elektryzujących i charakternych ról. Czy gwiazdor serialu znika z produkcji na zawsze?

Fani serialowego Darka Żbika czują się zasmuceni. Do końca mieli nadzieję, że doniesienia na temat rezygnacji Michała Mikołajczaka finalnie okażą się plotkami.

 

 

Serialowy Darek początkowo dał się poznać jako osoba bezwzględna, niebezpieczna i manipulująca uczuciami innych. Fani serialu „Na wspólnej” mogli zauważyć, że w ostatnich miesiącach Żbik przechodził prawdziwą metamorfozę i wreszcie zaczął zachowywać się etycznie.

 

 

Serialowy Darek był kłamcą i manipulatorem, który dla własnych korzyści posunie się do wszystkiego. Jednak w ostatnich miesiącach postać grana przez Michała Mikołajczaka zdaje się przechodzić przemianę. Odkąd Żbik w fundacji poznał młodego chłopaka, coraz częściej postępuje etycznie i widzowie mają wrażenie, że budzą się w nim ludzkie uczucia. Wszyscy, którzy liczyli na dalszy rozwój zdarzeń z pewnością będą zawiedzeni. W rozmowie z dziennikarzami jednego z portali plotkarskich, znajomy aktora wyjawił, że Michał Mikołajczak marzy o międzynarodowej karierze filmowej.

 

 

Michał odchodzi z „Na Wspólnej”, Darek w końcu da wszystkim spokój – mówił informator portalu Pudelek.pl.

Sprawdź również: Dawid Kwiatkowski poinformował o odejściu ważnej osoby. Szedł z nim przez życie…

 Komentarze