Odszedł z TVN24! Prawdę na temat powodów WYZNAŁ w mailu!

Igor Sokołowski odszedł z TVN24! Dziennikarz wyznał powody odejścia w mailu.

Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl dziennikarz i prezenter Igor Sokołowski odszedł z telewizji TVN24. Jak wynika z relacji portalu dziennikarz przesłał pożegnalnego e-maila kolegom z redakcji. Wskazał w nim powody swojej rezygnacji oraz podziękował za wspólnie przepracowane lata.

To już kolejne głośne odejście z telewizji TVN. Wcześniej ze stacji odszedł znany tancerz Agustin Egurrola. To wydarzenie wywołało falę krytyki ze strony innych gwiazd stacji. Były juror programu „Mam Talent” przeszedł do konkurencji. Konkretnie do Telewizji Polskiej. Teraz z TVN24 odszedł Igor Sokołowski. Powód ujawnił w mailu. Jak napisał…

„W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie – nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy – chciałbym zapomnieć. Dobre – pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny – przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję” – napisał Sokołowski, tym samym żegnając się z redakcją.

Złożenie wypowiedzenia dziennikarz potwierdził w wywiadzie dla portalu Wirtualnemedia.pl. Sokołowski już drugi raz odchodzi z TVN24. Wcześniej pracował tam w latach 2011-2015, prowadząc „Dzień na żywo” i „Wstajesz i wiesz”. Później od kwietnia 2015 do marca 2016 r. pracował w TVP Info.

Następnie dziennikarz związał się z telewizją WP, w której był gospodarzem „dziejesię” i „dzieńdobryWP”. Z Wirtualnej Polski odszedł w wyniku redukcji zespołu. Do telewizji TVN24 powrócił w styczniu 2018 r.

 

 Komentarze