ODWAŻNE zdjęcie Julii Wieniawy! Tak GORĄCO dawno nie było!

Kariera Julii Wieniawy od wielu lat nabiera tempa. W mediach społecznościowych obserwowana jest przez miliony osób. Można powiedzieć, że jest jedną z najbardziej znanych osób młodego pokolenia. Tym razem Wieniawa udostępniła nowe odważne zdjęcie na swojego Instagrama! Zobaczcie co pokazała!

Julia Wieniawa jest bezsprzecznie jedną z najbardziej znanych młodych osób. Od lat jest rozchwytywana przez wszystkie media w Polsce. Od kiedy zasłynęła rolą w serialu Rodzinka.pl – wszyscy zainteresowali się jej osobą. Wieniawa stała się prawdziwą gwiazdką. Oprócz grania w filmach, Wieniawa postanowiła zacząć zajmować się także muzyką. Wydała piosenkę wraz z teledyskiem, które spodobały się wielu użytkownikom. Teledysk wraz z piosenką odnotował na YouTube miliony wyświetleń.

Ostatnio aktorkę i piosenkarkę można było zobaczyć w Tańcu z Gwiazdami. Zajęła tam wysokie, drugie miejsce.

Julia Wieniawa jest osobą lubianą co pokazuje bardzo duża ilość obserwujących Wieniawy w mediach społecznościowych. W tym ponad milion na Instagramie.

Aktorka i piosenkarka niemal codziennie dodaje zdjęcia zarówno z życia prywatnego jak i publicznego na swojego Instagrama.

Dzisiaj postawiła na kolejne, dosyć odważne zdjęcie. Zdjęcie zostało zrobione najprawdopodobniej podczas wakacji.

Pod zdjęciem pojawia się coraz więcej komentarzy. Większość jednak jest to komentarzy pozytywnych, w których życzą gwieździe udanego wypoczynku.

Zdjęcie można zobaczyć tutaj:

Co sądzicie na temat tego zdjęcia?

Komentarze