nauczycielki, penisa, seks w czasie szkolnej wycieczki

Ognisty romans nauczycielki i ucznia. Uprawiali seks gdzie tylko się dało – jej zeznania szokują!

32-letnia nauczycielka edukacji specjalnej nie umiała oprzeć się wdziękom swojego 18-letniego ucznia, z którym połączył ją ognisty romans. Wedle jego i jej zeznań na seks przeznaczali każdą możliwą chwilę, miejsce na amory miało zaś drugorzędne znacznie…

Laura Calladio Ramos została oskarżona łącznie o molestowania dwóch uczniów. Jeden z nich szczególnie przypadł jej do gusty i połączył ich dość długi i ognisty romans. Seks uprawiali wszędzie gdzie się dało. Zazwyczaj w jej samochodzie, ale zdarzył się też przypadek, gdy uciechom oddali się w… restauracji, w której chwilę wcześniej spożywali obiad! Zazwyczaj jednak wykorzystywali ustronne parkingi, a czasem przeróżne pomieszczenia służbowe.

 

ZOBACZ: Wracali ze szkolnej wycieczki i uprawiali seks! Ognisty romans nauczycielki i ucznia

 

Skazanie kobiety było możliwe dzięki nagraniu pierwszego przesłuchania, na którym przyznała się do winy. Potem zmieniła swoje zeznania i linię obrony. Mimo to sąd nie miał wątpliwości co do jej winy i skazał ją aż na pięć lat więzienia.

 

 

Adwokat pani Ramos zapowiedział odwołanie się od wyroku. Ale czy to cokolwiek zmieni?  Wcześniej w tym roku kobieta straciła męża i dziecko, który rozwiódł się z nią i otrzymał prawa rodzicielskie do ich malutkiego potomka. Można więc powiedzieć, że chwile słabości miały dla niej przerażające konsekwencje.

 

se.pl/ foto: pixabay