Ogromna zmiana w życiu Agnieszki Woźniak-Starak! Tak teraz (…)!

Tragiczna śmierć męża odcisnęła ogromne piętno na życiu Agnieszki Woźniak-Starak. Producent filmowy, Piotr Starak zginął w ubiegłym roku na Jeziorze Kisajno. Celebrytka bardzo to przeżyła i przez kilka miesięcy całkowicie usunęła się w cień.

Tragiczne wydarzenia z sierpnia ubiegłego roku sprawiły, że świat Agnieszki Woźniak-Starak zawalił się jak domek z kar. Śmierć ukochanego męża, Piotra Staraka była ciosem dla prezenterki telewizyjnej. Celebrytka zniknęła z życia publicznego i przez kilka miesięcy milczała jak grób. Smutek, żal i rozpacz nawet przez moment nie schodziły z jej twarzy. Na szczęście trudny etap ma już za sobą, a jej życie powoli zaczyna się zmieniać. Na twarzy Agnieszki Woźniak-Starak coraz częściej pojawia się uśmiech i widać, że dochodzi do siebie.

 

ZOBACZ:Woźniak-Starak długo MILCZAŁA! „Tak TRAKTOWAŁ ją naprawdę były MĄŻ”!

 

O tym, że sytuacja powoli wraca do normy świadczą opinię znajomych gwiazdy i to, że coraz częściej możemy zobaczyć ją w mediach społecznościowych. Niedawno opublikowała na Instagramie jak spędziła Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra. Pojawiło się tam również zdjęcie z wypadu na narty czy spaceru z psami. Wszystko to świadczy, że prezenterka telewizyjna powoli wychodzi na prostą i znów zaczyna cieszyć się życiem. Osoby, które ją znają mówią, że widać to gołym okiem, a Woźniak-Starak zmieniła się nie do poznania, ponieważ na jej twarzy coraz częściej pojawia się dawno niewidziany uśmiech.

 

ZOBACZ TAKŻE:Tak 14 lat temu wyglądała Agnieszka Woźniak-Starak. Nie poznasz jej!

 

źródła: alaluna.pl, foto: instagram.com

 

 

 

 

 Komentarze