Ogromny DRAMAT Zenka Martyniuka! Na jaw wyszło, że…

Ogromny dramat w rodzinie Zenka Martyniuka. Wielu fanów wyraża współczucie.

 Teresa Martyniuk, mama Zenona Martyniuka w ostatnim czasie przeżyła bardzo wiele. Niestety szereg emocji może negatywnie odbić się na zdrowiu.  Mama Zenka miała dość poważny problem zdrowotny. Niektórzy byli w szoku.

Benefis Zenka Martyniuka w Filharmonii Białostockiej, następnie film „Zenek” i uroczysta premiera, a przede wszystkim poznanie aktorki odgrywającej rolę matki artysty. Teresa Martyniuk w ostatnim czasie miała wiele wrażeń. Niestety jak informują źródła negatywnie odbiło się to na zdrowiu matki Zenka. Teraz kobieta musi sporo wypoczywać. Wszystko przez jej słabe serce.

– Miesiąc temu przeszłam zawał – wyznała na łamach tygodnika „Na żywo” mama Zenka Martyniuka. Z powodu problemów z sercem kobieta musiała zrezygnować z obecności na pierwszych urodzinach swojej prawnuczki.

 

– Byłam wtedy w moim domu w Gredelach na Podlasiu. Nagle poczułam kłucie w piersi i duszności. Zaraz kazałam córce dzwonić po pogotowie i po Zenka. Syn z synową zdążyli przyjechać jeszcze przed karetką pogotowia i razem pojechaliśmy do szpitala – mówiła Teresa Martyniuk.

Kobieta tydzień spędziła w szpitalu. Następnie skierowano ją na rehabilitację. Nie ma niestety możliwości zmiany terminu zajęć. Wobec tego mama Zenka nie mogła uczestniczyć na uroczystości pierwszych urodzin prawnuczki.

– Rehabilitacja to ważna rzecz, a Danielek kochane dziecko obiecał, że mnie z żoną i Laurą odwiedzą. Poczekam na nich – dodała Teresa Martyniuk.Komentarze