Ojciec i macocha zakatowali 8-letnią córeczkę! Matka dziecka o śmierć dziecka oskarża władze!

8-letnia Autumn z Minnesesoty była maltretowana przez ojca i macochę. Dziewczynkę głodzono i zadawano jej ciosy w głowę. W końcu dziecko zmarło. Matka, która miała prawa do opieki nad 8-letnią córeczką, wielokrotnie informowała służby, że coś złego dzieje się z dzieckiem, gdy jest u ojca. Teraz oskarża system.

Ojciec i macocha

Bretta i Sarę Hallow oskarżono o zabójstwo oraz znęcanie się nad 8-letnią Autumn Hallow. Dziewczynka była córką Bretta z pierwszego małżeństwa. Ojciec i macocha dziecka przyznali się do zabójstwa Autumni i znęcania się nad innymi dziećmi. Prawo do opieki nad zmarłą Autumn miała matka dziewczynki i jej ojciec. Sąd przyznał im łączone prawo do opieki. Niestety były mąż utrudniał matce kontakty z córeczką. Kobieta informowała służby o problemie i o tym, że w domu byłego męża źle się dzieje. Również  sąsiedzi alarmowali służby o dziwnych odgłosach, które wydobywały się z domu mężczyzny. Gdy służby przyjeżdżały to ograniczały się tylko do spojrzenia czy u dzieci widoczne są obrażenia. Tych nie widzieli.

Prośby matki

W czerwcu ubiegłego roku matka dziewczynki zawiadomiła służby, że nie widziała 8-letniej córeczki już od stycznia. Rok temu w sierpniu ojciec i macocha wezwali służby do domu. Poinformowali, że 8-latkę znaleźli martwą w wannie. Okazało się, że przez wiele miesięcy maltretowali dziewczynkę, głodzili i zadawali jej ciosy w głowę. Dziewczynka na swoim ciele posiadała liczne siniaki i rany. Okazało się, że już od kilku dni nie żyje.

Pexels

Potworne czyny

Na początku ojciec i macocha wypierali się jakiegokolwiek związku ze śmiercią 8-letniej Autumn. Jednak o tym, co robili dziewczynce opowiedziały inne dzieci, które z nimi mieszkały. Rodzeństwo wyjawiło, że 8-latka była głodzona, związywana i bita. Dziewczynka ważyła 15 kg. W końcu ojciec i macocha przyznali się, że w dniu śmierci 8-latki, pobili dziewczynkę w łazience. Sekcja zwłok wykazała, że dziecko zmarło na skutek braku tlenu. Matka dziewczynki, która przez wiele miesięcy alarmowała służby, teraz pozywa hrabstwo Sherburne za to, że służby nie pomogły jej 8-letniej córce.

Źródło: Fakt

Zdjęcia: PexelsKomentarze