Ojciec Kamila Stocha wyznał prawdę na temat syna!Cała Polska jest w SZOKU!

Ojciec Kamila Stocha wyznał prawdę na temat syna! Tego nie wiedział nikt.

Kamil Stoch jest jednym z najlepszych skoczków w historii. Krótko po trzeciej wygranej Turnieju Czterech Skoczni, ojciec polskiego mistrza zdradził długo skrywaną tajemnicę. Dotąd nikt o tym nie wiedział.

Polscy zawodnicy wyśmienicie spisali się w obecnym sezonie. W 69. Turnieju Czterech Skoczni na sześć pierwszych miejsc, Polacy zajęli cztery. Kamil Stoch zdeklasował rywali i już po raz trzeci mógł cieszyć się z triumfu w 69. Turnieju Czterech Skoczni.Trzykrotny mistrz olimpijski zbliża się także do najlepszych w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Po wielkim triumfie głos zabrał ojciec Kamila Stocha – Bronisław. Tata mistrza z Zębu ujawnił tajemnicę polskiego zawodnika. Drugie imię Kamila Stocha, to… Wiktor. Dotychczas niewielu wiedziało o tym fakcie.

Takiego imienia pragnęła moja teściowa, czyli babcia Kamila, która miała Wiktora wśród bliskich znajomych. To raczej przypadek. Ale niech tam: może zalęgnął się w tym jakiś sygnał, potem się przechował, by wreszcie się ujawnić – powiedział „Super Expressowi@ Bronisław Stoch.

Trwają kolejne zawody Pucharu Świata skokach narciarskich. Dziś i jutro skoczkowie rywalizują w Titisee-Neustadt. Niedzielne zawody rozpoczną się o godzinie 16.30. Transmisję z zawodów można będzie obejrzeć w TVP 1, TVP Sport, Eurosporcie 2 oraz na platformie WP Pilot i Eurosport Player.Komentarze