Okręty Stanów Zjednoczonych płyną na Bliski Wschód. Czy właśnie zaczyna się III Wojna Światowa?

trzęsienie ziemi, okręty

Czy właśnie zaczyna się III Wojna Światowa? Okazuje się, że okręty Stanów Zjednoczonych kierują się w stronę Bliskiego Wschodu – konkretnie Iranu. USA uważa, że Iran jest zwolennikiem terroryzmu i chcą postraszyć Teheran okrętami wojennymi i lotniskowcem „Abraham Lincoln”. Dodatkowo w stronę Iranu zbliża się eskadra bombowców. Według mediów konflikt wisi na włosku.

USA twierdzi, że Teheran wspiera terroryzm więc w ramach ostrzeżenia wysyła swoje okręty na Bliski Wschód. Również eskadra bombowców i lotniskowiec „Abraham Lincoln” zbliżają się w stronę Iranu. Amerykańscy dowódcy tłumaczą te decyzje faktem, że chcą ostrzec Iran przed atakowaniem ich kraju i wspieraniem terroryzmu. Ma to być dla nich sygnał, że USA nie godzi się na takie coś. Donald Trump jest bezkompromisowym prezydentem, który chce skarcić Teheran za wspieranie islamskiego terroryzmu.

 

ZOBACZ:Lwa i słonia zostaw w domu, ale wpadnij z małpą lub szczurem! Takie zasady obowiązują w jednym z polskich…

 

Zapewne niebawem przekonamy się czy spekulacje mają dużo wspólnego z tym co się wydarzy. Czy III Wojna Światowa zbliża się nieubłaganie dużymi krokami? Miejmy nadzieję, że nie. Liczymy na to, że w końcu na świecie będzie pokój.

źródło: se.pl fot. youtube.com

Komentarze