Okropne sceny podczas pokazu cyrkowego. Zwierzę cierpiało [WIDEO]

Okropne sceny zarejestrowano podczas pokazu cyrkowego w Rosji. Tresowane zwierzę naprawdę cierpiało. 

Do zdarzenia doszło podczas pokazu cyrkowego w Magnitorsku, w Rosji. Pokaz tresury, w którym udział brały przeszkolone tygrysy nagle zamienił się w horror. Na nagraniu widać jak jeden z drapieżników po oddaniu skoku przez płonącą obręcz upada, po czym dostaje drgawek. W tym czasie jeden z treserów, odciągając będącego w konwulsjach tygrysa, oddziela go od reszty zwierząt. Na zarejestrowanym materiale widać jak ostatecznie Zena (tak wabi się ten 6-letni tygrys) podnosi się z ziemi o własnych siłach.  

 

 

Po całym zajściu para zajmująca się tresurą drapieżników przez wiele osób oskarżona została o okrucieństwo wobec zwierząt. Chodzi zwłaszcza o to w jaki sposób mężczyzna odciągał zwierzę pociągając je za ogon. Ten w swojej obronie tłumaczył, że nie udźwignąłby tygrysa. Co więcej ważniejsze było to, aby jak najszybciej odseparować go od pozostałych drapieżników. Bowiem jak dodaje, Zena mogła stać się łatwą ofiarą dla reszty tygrysów.  

 

Wszyscy odetchnęli z ulgą, kiedy zwierzę doszło do siebie. Tygrys dostał dodatkowe brawa od widowni. Jednak jak zeznali niektórzy świadkowie zajścia[Zobacz], podczas gdy zwierzę wiło się w konwulsjach część z ludzi śmiała się. To z pewnością dowodzi tylko pewnego rodzaju okrucieństwa. 

 

foto youtube / źródło Thenationalnews.news / metro.co.uk 

 

 Komentarze