Olga Frycz wylądowała z dzieckiem na ulicy! Wszystko przez…

Olga Frycz (ur.1986 r.) ma dwuletnią córeczkę Helenę ze związku z Grzegorzem Sobieszek.

Para rozstała się w zeszłym roku, ale Olga i Grzegorz utrzymują przyjacielskie relacje i starają się dzielić opieką nad Helenką.

 

Właśnie Sobieszek uwiecznił moment, gdy aktorka z córeczką wylądowały na ulicy!

Olga siedzi na stopniach schodów, a Helena na chodniku. Obok leży pizza, stoi też butelka przypominająca piwo (choć jest to napój Club Mate). Całość robi dziwne wrażenie.

 

Olga Frycz na ulicy – https://www.instagram.com/tojafrycz/

 

Jak Olga tłumaczy taką sytuację? W bardzo prozaiczny sposób. Zaczyna od tematu polecanych lokali gastronomicznych:

 

🍕Hej, wpisujcie proszę w komentarzach gdzie według Was można zjeść najpyszniejszą pizzę w Waszej okolicy 🍕 ➡️ W Warszawie moim zdaniem numer 1️⃣ to @nonna.pizzeria.obozna ❤️ Pyszny neapolitański placek. Najbardziej lubię margherite i nonnę czyli czerwoną pizzę z burratą czosnkiem oregano bazylią i oliwą. No kocham ❤️

 

Dopiero na sam koniec długiego wpisu pojawia się wyjaśnienie sytuacji ze zdjęcia:

 

Do @nonna.pizzeria.obozna była taka kolejka, że wzięliśmy na wynos i zjedliśmy na schodach. Smakowała przepysznie ❤️❤️❤️

 

Pewnie miało być na luzie i wbrew konwencjom. Ale tak serio: czy naprawdę nie było w okolicy innego miejsca niż schody i chodnik, na które może ktoś napluć czy nasikać? Nie było żadnej ławeczki w okolicy?

Można się domyślić, że intencją Olgi dla publikacji takich zdjęć było pokazanie, że jest zwyczajną, normalną dziewczyną. Tylko czy to takie normalne?

Zobacz też: Justyna Żyła buszuje w zbożu. Jest w samej bieliźnie! (FOTO)Komentarze