Olwia Bieniuk na rozdaniu świadectw? Zobacz jak się ubrała!

Oliwia Bieniuk, córka  piłkarza  Jarosława Bieniuka oraz zmarłej aktorki Anny Przybylskiej to osoba, na którą z racji rodziców wielu patrzy doszukując się ich cech. Dziewczyna nie kryje się ze swoim życiem prywatnym i pozwala na to, dodając ciągle nowe zdjęcia i instastories na Instagramie.

Ostatnio mieliśmy możliwość podziwiać ją podczas rozdania świadectw dojrzałości. Ubrała się ona dość nietuzinkowo, jak na to ważne święto. Bowiem zazwyczaj mamy okazję oglądać młodzież w czarnych lub granatowych spodniach i białych bluzkach. Co prawda młoda celebrytka postawiła na tradycję wybierając zestawienie kolorystyczne, jednak jej ubiór znacznie odbiega od naszych wyobrażeń. Nastolatka postawiła mimo wszystko na białą koszulę z kołnierzykiem, ale do tego założyła spodnie – dzwony ze wzorem zebry. Do tego, z powodu niezbyt wysokiej temperatury ubrała czarną obszerną kurtkę z misia. Całość stylizacji zwieńczyła białymi botkami w szpic, które niezwykle przykuwają uwagę. Trzeba przyznać, że w tym zestawieniu wyglądała bardzo korzystnie.

Samo odebranie świadectwa odbyło się wcześnie, jak na to wydarzenie, bo pod koniec kwietnia. Związane jest bowiem to z tym, że 18-letnia Oliwia w tym roku kończy szkołę średnią i pisze maturę. Co do samego egzaminu dojrzałości zdradziła, że zastanawia się, które lektury mogą pojawić się na egzaminie z języka polskiego. Jednak mimo wszystko -przewidywań skupi się w ostatnim czasie na powtórzeniu materiału.

My życzymy Oliwii Bieniuk dużo szczęścia na maturze, połamania pióra i co najważniejsze „trafienia” na „swoje” zadania i tematy. Mamy również nadzieję, że będziemy mogli podziwiać jej stylizacje w tym dniu. Myślimy, że będą niebanalne, jak wszystkie prezentowane do tej pory.

Źródło: https:// www.instagram. com/oliwia.bieniuk/?hl=pl

Źródlo: https:// www. instagram.com/oliwia.bieniuk/?hl=pl

 Komentarze