ON nagrał piosenkę o koronawirusie! Musisz TO zobaczyć (WIDEO)

Koronawirus jest teraz najczęstszym tematem medialnym zarówno w polskich mediach jak i światowych. Polski artysta postanowił, więc nagrać piosenkę o koronawirusie. Zobacz koniecznie. 

 

Koronawirus to chyba najczęstszy temat zarówno w Polsce, w Europie jak i na świecie. Wśród ludzi panuje panika, a w Polsce na koronawirusa umarło już pięć osób. Znany muzyk – Popek postanowił nagrać hymn trudnych czasów, nagrał bowiem hymn o koronawirusie.

 

Kręcę klip. Mamy cały sprzęt, jedziemy do Warszawy, będziemy ratować Polaków, którzy są chorzy. Zostańcie w domu, cały klip nakręciłem w domu. Tylko karetką jeszcze ujęcia, ale tutaj tylko po dzielni. 

-napisał znany raper jeszcze kilka dni temu. Wtedy wielu jego fanów było bardzo zaskoczonych.

 

Czy on jest tu z nami pytam cały dzień
ten nas ukochany doktor śmierć
doktor śmierć
wszyscy są zesrani
strasznie boją sie
czekają w kolejce
doktor śmierć.

-możemy usłyszeć w jego piosence.

 

Przypomnijmy, iż Popek jest bardzo barwną osobistością polskiego show biznesu. Wielokrotnie wzbudzał także kontrowersje. Jest osobą niepowtarzalną. Całe jego ciało jest bowiem pokryte tatuażami. Ostatnio wystąpił ósmej polsatowskiej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

 

Piosenki można posłuchać tutaj:

 

 

Co sądzicie o takiej piosence? Spodziewaliście się takiego czegoś po Popku? Lubicie go jako artystę? Znacie jakieś inne jego piosenki?

 

Źródło: jastrzabpost.pl, youtube.com

Foto: zrzut ekranu

Komentarze