Ona będzie ostatnią uczestniczką „Tańca z Gwiazdami! Kompletne zaskoczenie!

Fani „Tańca z Gwiazdami” na pewno z niecierpliwością czekają na start nowej edycji programu. Produkcja wystartuje na początku marca w Polsacie. Poznaliśmy już wszystkich uczestników show, którzy zaprezentują swoje taneczne umiejętności na parkiecie. Nazwisko ostatniej uczestniczki programu dla wielu może być kompletnym zaskoczeniem!

11 edycja polsatowskiego show Polsatu startuje na początku marca. To dobra wiadomość dla fanów, którzy z niecierpliwością na niego czekają. Nowa edycja zapowiada się na prawdę obiecująco, ponieważ na parkiecie pojawi się wiele znanych aktorów i celebrytów. Poznaliśmy również nazwisko ostatniej uczestniczki show, które dla wielu fanów „Tańca z Gwiazdami” może być dużym zaskoczeniem. Będzie nią 24-letnia Sylwia Lipka, która od lat związana jest ze światem muzyki i ma prawie 900 tysięcy fanów na Instagramie.

 

 

ZOBACZ:Pan młody PRZERWAŁ PIERWSZY TANIEC! Miał ku temu POWÓD! [VIDEO]

 

 

Celebrytka była bardzo podekscytowana propozycją udziału w programie i nie wahała się nawet chwili. Sylwia Lipka uwielbia taniec i na parkiecie show będzie czuła się jak ryba w wodzie. Gwiazda z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie treningów, przed którymi trochę się stresuje, ponieważ jeszcze nie wie kto będzie jej partnerem. Prócz Sylwii Lipki w 11 edycji „Tańca z Gwiazdami” zobaczymy jeszcze min. Julię Wieniawę, Sarę Boruc czy aktora, Marcina Bosaka. Program poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Bierzesz ŚLUB W 2019 ROKU? Oto propozycje NAJPIĘKNIEJSZYCH piosenek NA PIERWSZY TANIEC

 

 

źródła: fakt.pl, foto: youtube.com

 

Komentarze