Ona NAPRAWDĘ wystąpi w Tańcu z Gwiazdami! Nikt nie może uwierzyć.

Ona NAPRAWDĘ wystąpi w Tańcu z Gwiazdami! Nikt nie może uwierzyć.

„Taniec z Gwiazdami”od wielu lat przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Na publiczność jak magnes działają gwiazdy, które pojawiają się w produkcji. Od postaci lubianych i cenionych do tych kontrowersyjnych. Wszystko to sprawia, że popularność show nie słabnie. Wiadomo również, kto pojawi się w „Tańcu z Gwiazdami” na wiosnę!

11 edycja „Tańca z Gwiazdami” zapowiada się niemniej ciekawie niż pozostałe edycje show. Emitowany na antenie Polsatu program jest jednym z najchętniej oglądanych przez telewidzów w Polsce. Producenci uchylili nieco rąbka tajemnicy i dzięki temu mogliśmy poznać niektórych uczestników, którzy pojawią się w „Tańcu z Gwiazdami”. Stało się tak na prośbę fanów, którzy umierają z ciekawości kto pojawi się w jego nowej edycji.

 

ZOBACZ:Pan młody PRZERWAŁ PIERWSZY TANIEC! Miał ku temu POWÓD! [VIDEO]

 

Od dawna wiadomo, że jedną z gwiazd będzie młodziutka aktorka, Julia Wieniawa. Teraz poznaliśmy kolejne gorące nazwisko na liście uczestników „Tańca z Gwiazdami” . Będzie to żona byłego bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej, Artura Boruca, Sara Boruc! Gwiazda, która na co dzień wraz z mężem mieszka w Wielkiej Brytanii na czas trwania programu będzie musiała przeprowadzić się do Polski. Będzie tu dzielnie i wytrwale ćwiczyć pod okiem profesjonalnego tancerza, aby jak najlepiej przygotować się do swoich występów.

 

https://www.instagram.com/p/B6JTpOcB-ZD/

 

ZOBACZ TAKŻE:Planujesz swoje wesele? Te piosenki sprawdzą się idealnie NA PIERWSZY TANIEC

 

źródła: lelum.pl, foto: youtube.com

 

 

 Komentarze