Ostateczna decyzja ws. FAME MMA 6! „Powiedzieli to dzień przed galą”

Ostateczna decyzja ws. FAME MMA 6! „Powiedzieli to dzień przed galą”

Czy Fame MMA 6 odbędzie się? Tuż przed galą pojawiła się zaskakująca decyzja.

Fame MMA 6 pod znakiem zapytania? Z uwagi na pandemię koronawirusa w Polsce wszystkie wydarzenia sportowe zostały odwołane. Swoją galę anulowała m.in. największa ogranizacja MMA w Polsce KSW. Fame MMA galę zorganizuje. Bez publiczności. Jednak na dzień przed walką pojawiły się wątpliwości.

Piątkowe ważenie przed galą Fame MMA 6 odwołano. Według medialnych doniesień także sama gala jest zagrożona. Władze miasta Katowice nie chciały organizacji gali w swoim mieście. Dlatego Międzynarodowe Centrum Kongresowe wypowiedziało umowę organizacji.

GALA FAME MMA 6 ODBĘDZIE SIĘ JUTRO ZGODNIE Z PLANEM!!! 🔥🔥🔥 KUPUJCIE PPV ➡️ https://famemma.tv Byliśmy zmuszeni zmienić…

Gepostet von FAME MMA am Freitag, 27. März 2020

-Decyzja jest taka, że realizujemy imprezę 28 marca. To nie jest nasza fanaberia. Jesteśmy normalnym zakładem pracy, za nami kilka miesięcy przygotowań i jeśli gala teraz się nie odbędzie, to nie odbędzie się już wcale – powiedział w rozmowie z Andrzejem Kostyrą członek zarządu FAME MMA Krzysztof Rozpara.

– Głównym problemem w naszym przypadku jest stereotyp „kontrowersyjnego produktu” i tylko stąd bierze się nagonka. Pojawiają się oskarżenia, że próbujemy ominąć ograniczenia, a to nieprawda. Stosujemy się do nich, by wykonać swoją pracę. Podam przykład z życia wzięty. Jeśli jest ograniczenie prędkości do 60 km/h na drodze, to jadąc 55 km/h nie omijamy przepisów tylko się do nich dostosowujemy – dodał rozmówca Kostyry.Komentarze