OSTRA fala hejtu na LEWANDOWSKĄ, za usuwanie komentarzy LEKARZY! ,,wlasnie anka w dupie bylas i gowno widziałaś”

Anna Lewandowska – nie tylko kochana i podziwiana, ale również ostro krytykowana.

 

Piękna żona Roberta Lewandowskiego, o której dość dużo w mediach, zwłaszcza tych społecznościowych, zdobywa nie tylko coraz więcej fanów, ale również więcej hejterów.

 

Bez krytyki nie obeszło się wstawione zaledwie kilka tygodni po narodzinach dziecka zdjęcie z treningu, kwestia osobistego trenera oraz zachowanie podczas spacerów z dzieckiem. Tym razem internauci skrytykowali zachowanie gwiazdy, a dokładniej usunięcie niewygodnych komentarzy pod postami w mediach społecznościowych.

 

Mówi nam jak mamy żyć, a na krytykę ze strony lekarzy odpowiada usunięciem ich komentarzy. Dziwne, ale prawdziwe! Pod postami Lewandowskiej nie brakuje słodkich słów uznania, ale nie brakuje też krytyki ze strony środowiska lekarskiego. Na ten rodzaj uwag Ania odpowiada w dość nietypowy sposób – po prostu tego typu komentarze znikają. 

 

Znikające, niepochlebne wręcz niewygodne dla Lewandowskiej komentarze zauważyła nie tylko autorka bloga Mamaginekolog, ale również inne internautki.

 

No i tu koniec autorytetu … dlaczego szanowna pani Anna Lewandowska próbuje na sile wsiąknąć typowy kit młodym matka o tym jak powinno sie jeść w ciąży ?!?! .. widziałam tu kometarze lekarzy a przedewszystkim kobiet , matek dzieci które maja duże doświadczenia w kierunku żywności w etapie karmienia piersią …. a tu przecież Pani Lewandoswska ze nie uchybić pousuwają dla niej nie wygodne kometarze bo widziała ze komentują to dostwiadczone osoby . Koniec kropka unfallow  – czytamy pod jednym z postów.

wlasnie anka w dupie bylas i gowno widziałaś. wielka ekspertka 3 miesiace karmi i juz wszystko wie. cały internet sie z ciebie śmieje – komentują internautki. 

 

źródło: instagram

fot.: instagram

kgKomentarze