OSTRE komentarze internautów po ZASTRZELENIU mężczyzny w Koninie!

Sprawa śmiertelnego postrzelenia młodego mężczyzny na jednym z osiedli w Koninie budzi wiele emocji. Dziś postanowiliśmy sięgnąć do internetu, aby zobaczyć na własne oczy mądrość suwerenu. Ostre komentarze internautów przybrały różne formy: ataku na zastrzelonego, jego dziewczynę czy pochwały policjanta.

 

Miasto Konin żyje teraz tą sprawą. Dodatkowo chuligańskie protesty mieszkańców i ataki na policjantów dolewają oliwy do ognia. Sprawiają tym samym, że ostre komentarze internautów pojawiają się coraz częściej. Spośród wielu wypowiedzi internautów publikujemy kilka, zaznaczając, że dla lepszego czytania poprawiono niekiedy oryginalną pisownię wypowiedzi.

 

 

Internauci piszą: „Każdy jest niewinny, każdy jest pokrzywdzony, każdy jest porządny. A uciekał bo lubił biegać i miał pecha? Brak słów. Ciekawe co pokaże monitoring”. „Powinna policja działać jak w Ameryce, nie byłoby niejasności. Uciekasz – strzał ostrzegawczy. Nie reaguje i ucieka? No to kulka leci w jego kierunku. Wtedy ludzie nabiorą szacunku do Policji”. „Jeśli policjant faktycznie został zaatakowany tymi nożyczkami, to nie mam żadnych pretensji do policjanta”. „Jednego chwasta mniej. Medal dla policjanta, oby więcej takich”. „Zwykła patola, medal dla policjanta. Być może uratował chociaż jednego dzieciaka od narkotyków”.

 

 

Można też przeczytać takie komentarze jak: „To ja jestem za panem policjantem. Na ch*j uciekał? W Stanach od razu by go połamali”. „Dobrze gnojowi”. „Brawa dla pana policjanta. Jednego patusa mniej!”. „Było nie uciekać. Widocznie coś miał na sumieniu. Małolatom co mają 15 lat coś próbował wcisnąć? Szczyt! W Stanach nie ma zlituj. Nie reagujesz na polecenia, uciekasz, licz się, że możesz dostać kulkę. Proste. I każdy się stosuje. Szkoda chłopaka, ale takie robienie z niego świętego jest co najmniej śmieszne. Zobaczcie jak się bydło pod komendą w Koninie zachowuje. Wstyd!!

 

ZOBACZ TEŻ: SZOKUJĄCE wyznania KSIĘDZA z ukrytej kamery! „Do seminarium przyjmują tylko…”

 

Należy dodać, że wszystkie komentarze, które pojawiły się w tym artykule, pochodzą z serwisu YouTube pod filmem pt. „Wywiad z rodziną zastrzelonego Adama Czerniejewskiego” na kanale Zbigniewa Stonogi.

 

Źródło: YouTube.Komentarze