OSZUSTWO księżnej Meghan?! Na jaw wyszła cała prawda

Wobec Meghan Markle znów zrobiło się kontrowersyjnie, ponieważ tym razem zarzuca się jej oszustwo, które dotyczy…

Książęca para z pozostałymi członkami rodziny królewskiej spędziła Boże Narodzenia w Kanadzie. Były to również pierwsze święta, które Meghn i Harry spędzali ze swoim synkiem Archiem.

 

Wszystko zaczęło się od Bożonarodzeniowej kartki świątecznej.  Księżną Sussex podejrzewa się o przerobienie swojego zdjęcia w programie graficznym.

 

W momencie, gdy w sieci pojawiła się kartka świąteczna Meghan, Harry’ego i Archiego, internauci zaczęli podejrzewać, że zdjęcie zostało wyretuszowane, a twarz księżnej doklejona z innego zdjęcia. 

Świąteczna kartka Meghan i Harry’ego jest w kolorze czarno białym. Na pierwszym planie znajduje się mały Archi, a tuż za nim rodzice. 

 

Sporą część Internautów przykuła uwagę twarz Meghan, która na zdjęciu jest bardziej wyraźna w przeciwieństwie do księcia Harrego. Fani zaczęli podejrzewać, że to kwestia przerobienia zdjęcia w programie graficznym. Uważają, że twarz Meghan została przeklejona z innej fotografii.

„Wszystko jest rozmazane, a jej twarz jest wyraźna. Archie też jest wyretuszowany”, „Zobaczcie, twarz Meghan jest sfotoszopowana”, „To prawdopodobnie najgorzej przerobione zdjęcie w Photoshopie, jakie kiedykolwiek widziałem”- piszą użytkownicy Twittera.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Siwiec zrobiła TO w bardzo seksownej sukience! Obok stoi choinka!

 

 

 

Sprawą zainteresował się brytyjski dziennik „Daily Mail” Dziennikarze skontaktowali się z Maksem Cisotti, który od lat zajmuje się fotografowaniem gwiazd. Cisotti przyznał, że faktycznie coś się nie zgadza.

„Coś na tym zdjęciu jest nie tak. To wszystko dotyczy płaszczyzny ogniskowej. Harry i Meghan są równolegli, więc jeśli jedno jest w centrum uwagi, drugie także będzie”– mówi Cissotti.

 

 

 

 

Źródło:fakt24.pl

Źródło zdjęć:Instagram/ Twitter

Komentarze